Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a 3 nap kihagyás miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a 3 nap kihagyás miatt felborult a hormonháztartás?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve szedek fogamzásgátló tablettát (Gestodette) a múltkor volt hogy nem tudtam időbe bevenni mivel nem volt a patikába ezért csúsztam 3 napot…. Azóta màr megjött 1x nemsokára fog újra megjönni. De mostanába nagyon sok durva pattanások jöttek ki az arcomon, de tényleg ennyi sosem volt kenytem már mindennel próbáltam mindent de újra és újra elő jönnek:(
2021. okt. 7. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban... a ciklusodban túl sok változást nem fog eredményezni, de ha hajlamos vagy aknéra akkor szinte bármi előhozhatja (allergia valamilyen ételre) akár egy pár napos kihagyás is.
2021. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!