Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minek számít a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek számít a fogamzásgátló rendszertelen szedése?

Figyelt kérdés
Az elején is rendesen ugyanabban az időpontban vagy közel abban az időpontban szedtem, de ebben a hónapban kb az első két héten majdnem minden nap olyan 3-nagyon max szerintem 6 órás késésekkel vettem be a tablettát elfelejtés miatt, de úgy voltam vele, hogy 12 órán belül még nem csökken a hatása, de mostmár nem tudom.

2021. okt. 5. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehetőleg 1-2 órán belül legyen. 1-1 alkalommal belefér egy 3-6 órás csúszás, de ne ez legyen az általános. Ne a 12 órán belül dologra bízd magad.
2021. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

3 óra különbségen túl már rendszertelen, 1 órán belül a legideálisabb.


A 12 órát felejtsd el: az arra van, hogyha egyszer-kétszer elfelejted, akkor 12 óráig még oké - ha rendszeresen csinálod, gyengül a hatás.

2021. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Így van, a 12 óra csak egy mentőöv
2021. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem tűnik el teljesen a hatása ugye? Mert lefeküdtünk a barátommal, előtte két-három nappal már észhez tértem, és normálisan kezdtem szedni. Gumit használtunk, csak először fordítva vette fel, utána kifordította és azt használta. Szerintetek rizikós lehet?
2021. okt. 5. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem fordítunk ki gumit, te jó ég...🤦🏻‍♀️ A fogamzásgátló felelősség, a 12 óra egy végső, utolsó utáni határ, ami nagyon ritkán megeshet. 1 órán belülre törekedj.
2021. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem rizikós, fogamzásgátló és óvszer mellett nem lehetsz terhes.
2021. okt. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kisgöncöl ***** válasza:
Ugyan. Volt, hogy munka miatt elfelejtettem 2 nap bevenni, meg többször előfordult, hogy kimaradt 1-1 nap, néha 2, nem vagyok terhes.
2021. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Csomó nő nem esik azonnal teherbe, hiába próbálkozik. Csak mert mákod volt, attól még ne ajánlgass másoknak hülyeséget, mert nekik már közel se biztos, hogy szerencséjük lesz!
2021. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!