Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények a tatabányai Szent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények a tatabányai Szent Borbála kórház sürgősségi fogamzásgátlási ambulanciájáról?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve tartó kapcsolatban sajnos megtörtént a baleset, kiszakadt a gumi most először. Holnap fogunk menni esemény utáni tabletta felírására a fentebb említett kórházba, kaptam egy telefonszámot melyet hívnom kell mielőtt érkezem. Elvileg nem a sürgősségire kell mennem, hanem külön női panaszokra szakosodott ügyeletre. Van már valakinek tapasztalata a hellyel kapcsolatban az adott témában? 18 éves vagyok és nem egy egyéjszakás kaland eredménye, de mégis nagyon izgulok. Ha valakinek van már tapasztalata e téren ezzel a kórházzal kapcsolatban, válaszát előre is köszönöm!

2021. okt. 1. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, viszont nincs miért izgulni. Vizsgálat nélkül felírják a tablettát, kb. 3 perc beszélgetésre számíts.
2021. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, azért lesznek ott hogy segítsenek. Pár alap dolgot fognak kérdezni (pl. mikor történt, került-e spermium a hüvelyedbe, tudsz-e érzékenységet valamelyik gyógyszer komponensre, volt-e már trombózisod, szedsz-e másik tabit stb.). Nem azért hogy pálcát törjenek feletted, sem erkölcsi ítéletet nem mondanak. Csak azért kérdeznek meg pár dolgot hogy felmérjék tényleg indokolt-e az tabi, van-e valami kockázat. Utána felírják a gyógyszert.
2021. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és tipp: legközelebb "csúcstámadás" előtt ellenőrizze a párod rendben van-e a gumi, nem szakadt-e ki, nem csúszott-e le. Egy másodperces gyors rápillantásból már lehet látni. Nagyságrendekkel csökkenthetőek a kockázatok!
2021. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tb n van ilyen? Nekem az ügyeleten írták fel anno. Még a Béla király körtéren. Mondjuk lehet azóta más a rendszer.
2021. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!