Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az nagy baj, ha egyszer egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj, ha egyszer egy órával korábban veszem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
(belara)Mennyivel csökkenti így a hatékonyságát? (még nem szedem egy hete)
2007. dec. 27. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a tájékoztatót, rendesen, odafigyelve. Tudom hogy hosszú és unalmas, de megéri. Egyébként szerintem egy óra nem nagyon számít, legalábbis amit én szedek annál nem.
2007. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sem! Én is zet szedem! Egyszer véletlen késtem vele 2 órát, mert nem vittem magammal! Nem történt semmi! Csak ne legyen ez rendszeres! Mármint hogy késel vele!
2007. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de ha tudod, akkor mindig ugyanabban az időpontban vedd be!
2007. dec. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, nem véletlenül van az, hogy ha 12 órán belül pótolod akkor nincs gond. Persze ez nem azt jelenti, hogy rendszert kell belőle csinálni! Azért figyelj oda! Egyik barátnőm mindig lefekvés előtt veszi be. Van hogy 11-kor, van hogy már 9-kor. Sőt ha bulizni megy beveszi 7 körül. Úgy tudom 3 éve szedi, és nem volt még belőle baj! Bár azért természetesen fő a pontosság minden esetben ha megteheted!
2007. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!