Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így tényleg nem írhatja fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tényleg nem írhatja fel az orvos a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Két éve szedem a fogamzásgátlót, az első adag kiíratása előtt voltam rákszűrésen. Most ki akartam íratni az új adagot, de a doki nem írja fel, mert nincs két évesnél fiatalabb rákszűrési eredményem. Ezt tényleg így van? Csak friss eredménnyel írathatom ki két év elteltével? Bajban vagyok most így mert egy hónap mire megjön az eredmény és nekem ma fogyott el a tabletta.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 29. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sőt igazából egy éven belül írhatja csak föl.


Gondozási lapod nincs? Nekem nem kellett megvárni soha az eredményt, a nőgyógyász beírta az időpontot a szűrésnél, meg hogy milyen gyógyszert szedek (bár miért nem irattad fel vele?) És az alapján irja fel a háziorvos is.


Esetleg hívd fel a nőgyógyászodat, hogy soron kívül feltudja e írni neked a gyógyszert, csak a receptért ugranál be.

2021. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nőgyógyászhoz fordulnék.
2021. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán miért nem jártál évente szűrésre?
2021. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!