Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon régóta nem akar megjönni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régóta nem akar megjönni?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy szinte esélytelennek tartom, hogy terhes legyek, mivel minden alkalommal használtunk gumit, nem ment el bennem a gumiba a srác, nem is szakadt el, sőt sperma még csak a puncim közelében sem volt, annyi volt csak, hogy párszor gumi nélkül ott volt egy picit a srác farka a puncimnál, de semennyire nem tolta be így, gumi nélkül. Tehát nem hinném, hogy terhes lehetek, de kb két hónapja nem jött meg, és anyum is már kicsit rám hozta a frászt emiatt az egész miatt.

Szerintetek mennyi az esélye, hogy mégis terhes lehetek? Nagyon remélem, hogy semennyi, tesztet még nem csináltam, de fogok, mert már eléggé pánikolok miatta, holott eddig nem is aggódtam, mert máskor is előfordult már, hogy nem jött meg, csak barnáztam, de most még az se volt.



2021. szept. 11. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A Nő bonyolult szerkezet. Máskor is volt már ilyen , mit aggódsz?! Amúgy az a gumi simán kiszakadhatott, és bár kicsi az esélye, de ha ennyire félsz a terhességtől, minek engeded gumi nélkül a farkat a puncidhoz?! Tesztelj minél hamarabb, mert nem is értem a kérdést, mit akarsz!

Győzzelek meg arról, hoyg nem vagy terhes? Ugye tudod, hoyg ez lehetetlen! Vagy nyugtassalak meg?! Vgay mi a szentszirszart vársz tőlünk?! Vegyél terhességi tesztet, az mindent megmutat, addig csak találgatás az egész, neked meg idegesség. Nem vagy terhes , csak idióta, holnap vagy holnapután vagy jövőhéten megjön, nagy kő esik le a szívedről és engeded a farkakat "csak odatenni" a puncidhoz gumi nélkül, fél év múlva olvassuk a következő felesleges buta kérdésed! Kérlek légy tekintettel ránk! Vegyél egy terhességi tesztet!

2021. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

menj el nőgyógyászhoz haha

mivel ez így is úgy is nőgyógyászati probléma

2021. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell megijedni, nem hiszem, hogy terhes vagy. Nőgyógyászati probléma is okozhatja, hogy nem jön meg, pl pcos, meg egyéb.

Azt viszont nem értem, hogyha anyukád tud róla, hogy neked két hónapja nem jön meg, akkor hogy nem vitt el még nőgyógyászhoz, neki kéne tudnia felnőtt nő létére, hogy nem csak a terhesség okozhatja. Hány éves vagy?

2021. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszokat, igazán jólestek.

Nagyon fiatal vagyok, nem is szexeltem még túl sokszor, és csupán csak valami tanácsot, megnyugtatást vagy nem is tudom mit szerettem volna, mikor nagy hirtelenjében kiírtam a kérdést a rámtörő aprócseprő pánikolás közepette. Úgy gondolom megtettem mindent, hogy ne legyek terhes, védekeztünk, odafigyeltünk, nem is nagyon idegeskedtem eddig, csak most anyukám bogarat ültetett a fülembe, ennyi történt igazából.

És bocsánatot kérek az #1-től a hülye kérdésem miatt, amivel ennyire meg tudtam zavarni a szombat estéjét

2021. szept. 11. 22:38
 5/7 A kérdező kommentje:

3#

De, folyamatban volt eddig is, hogy elmenjünk nőgyógyászhoz, csak most sajnos történt egy-két olyan dolog, ami miatt nem tudtunk.

Köszi a válaszod!

2021. szept. 11. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Mivel mondtad, hogy nem tette be gumi nélkül, így tuti nem vagy terhes. Ha a puncid környékén volt, akkor se, a spermák meghalnak levegőn, kis érzékenyek. Csak akkor tudnak bármit tenni, ha úgy kerülnek a hüvelybe, hogy közvetlenül bent jönnek ki a péniszből.
2021. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nehéz lenne tesztet venni 300 forintért?
2021. szept. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!