Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel nem akarunk gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel nem akarunk gumit használni, de nem szedhet fogamzásgátlót , milyen lehetőségeink vannak még?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk szóval ilyen elköttetès stb nem jöhet szóba!

2021. szept. 2. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Pesszárium?
2021. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem szedhet fogamzásgátlót akkor gondolom minden hormonális fogamzásgátlás ki van zárva, ezért hormonmentes spirál, pesszárium ami szóba jöhet.
2021. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Hormonmentes spirál de nem biztos hogy felrakják neki és utána ha igen sok ideig random vérezhet

Hormonmentes.hu -n van pesszárium meg mégszájsapka én személyesen az utóbbit fogom nemsoka kipróbálni mert nálunk is ugyan az a helyzet mint nálatok

L

2021. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hormonmentes spirál - már vannak olyan típusok amik szülés előtt is beültethetők. Avagy spermicid gél/zselé/kúp ÉS pesszárium együttes használata.
2021. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Spirált én hanyagolnám. Persze, van már szülés előtti is, de ismerek 1-2 embert akinek sok fájdalmat és meddőséget okozott. Persze sokaknak nem, de én nem kockáztatnék.


Méhszájsapka spermiciddel elég biztonságos és komfortos. Esetleg ha van energiátok tanulni, akkor termékenységtudatosság.

2021. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

A szop@s-nyalás, szájbaélvezés. Ha biztosra akarsz menni.

Tudom nem tetszik a válasz de ez a helyzet. Még gumival és gyógyszerrel is van esélye a nem kívánt teherbeesésnek. Szóval akkor lehetsz biztos igazán, ha nem teszed be.

2021. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Szüzességi fogadalom mindkét részröl:-)
2021. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
6-os vagyok: írtam is hogy nem fog tetszeni a válasz, de azt nem gondoltam, hogy a többiek is lepontoznak, nem csak a kérdező... :D
2021. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

6-8, mert ostobaságot írtál.


"-Doktor úr, ha így cisnálok fáj, mit tegyek?

-Ne csináljon úgy."


Körülbelül ennyire volt hasznos a válaszod. Akkor meg mit csodálkozol, ha haszontalannak minősítenek?

2021. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!