Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem akarnak vasektoniára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak vasektoniára menni a férfiak ?

Figyelt kérdés

Nem ertem hogy miert nem szeretnek a fogmzasgatlas ezen modjat.

Ha a no akadalyozott a fogamzasgatlasban vagy mar nem akar tobb gyereket a ferfi. Miert nem valasztjak ezt?

Mi az ami miatt elvetik?


Azert nem ertem, mert gyors egyszeru visszafordithato beavatkozas. Tulajdonkeppen bizonyos kor felett es a legbiztosabb. A szexualis eletben semmilyen valtozassal nem jar. Kockazata elenyeszo, a heg szinte eszrevehetetlen. Ambulansan elvegezheto.


Szoval mi az indoka hogy nem alkalmazzak szeles korben a 40 feletti ferfiak?


2021. aug. 25. 13:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
én megcsináltattam és 1 gyerekem van na? nem bántam meg.45F
2021. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

"mert gyors, egyszerű visszafordítható"

Gyorsnak gyors, de tévedésben vagy, nem visszafordítható.

Vannak olyan eljárások már ahol nem vágnak hanem "eldugózzák", ám ahogy telik az idő, nagyon gyorsan csökken az esélye annak, hogy visszafordítható legyen.

A másik fele pedig az, hogy bár a hímivarsejt is "elfárad", de az élete végéig nemzőképes marad.Én sem nőnél sem férfinél nem erőltetném az ilyen beavatkozásokat.

2021. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%
Ostoba!
2021. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Akinek vaszektómiája van, annak nincs spermája? Bocs, hülye vagyok a témában
2021. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#14 de annak is képződnek spermiumsejtjei csak a spermavezeték átvágása (elkötése) miatt nem jut el a prosztatába így az ejakulátumba sem - vaktölténnyel tüzel.
2021. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15 de akkor mi jön ki élvezéskor? Csökken a foyladék mennyisége jelentősen?
2021. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%

Prosztata folyadék.


És biológiából ülj le, bélást adok.

2021. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mi a magyar szabalyozas.

Nem ez volt a kerdes.


A kerdes az h te szemely szerint miert nem akarnad.


En igy 42 evesen nagyon gondolkodom rajta. 3 gyerek is megvan. Es az asszony hormon problemas lett. A gumit ruhelem. Nem nagyon van mas modszer.

2021. aug. 25. 18:15
 19/23 anonim ***** válasza:
És ki tart vissza?
2021. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A vazektómia (angol: vasectomy, latin: vasectomia) valóban gyors, egyszerű műtét, de ahogyan már többen írták, már egy év után sem állítható vissza az ondóvezeték épsége, átjárhatósága.

Az ember eleve ódzkodik bármilyen műtéttől, a férfiak különösen, és ha az a műtét a férfi legbecsesebb részét érinti, akkor pláne. A pszichés vonzata igen jelentős. Amerikában az 1960-as években egy vizsgálat folyt arról, hogy a férfiak megvennének-e egy olyan krémet, amely rövid használat után végleg megszüntetné a szőr növekedését: soha többé nem kéne borotválkozniuk. A válaszok azt tükrözték, hogy gyakorlatilag egyáltalán nem volna kereslet egy ilyen szerre. A férfiak sírnak, hogy a borotválkozás milyen időtrabló és kellemetlen napi kötelezettség, de a lelkük mélyén a szakáll a férfiasság egyik attribútuma, nem szeretnék, ha elvészne. A spermiumtermelés még inkább ilyen.

2021. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!