Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem akarnak vasektoniára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak vasektoniára menni a férfiak ?

Figyelt kérdés

Nem ertem hogy miert nem szeretnek a fogmzasgatlas ezen modjat.

Ha a no akadalyozott a fogamzasgatlasban vagy mar nem akar tobb gyereket a ferfi. Miert nem valasztjak ezt?

Mi az ami miatt elvetik?


Azert nem ertem, mert gyors egyszeru visszafordithato beavatkozas. Tulajdonkeppen bizonyos kor felett es a legbiztosabb. A szexualis eletben semmilyen valtozassal nem jar. Kockazata elenyeszo, a heg szinte eszrevehetetlen. Ambulansan elvegezheto.


Szoval mi az indoka hogy nem alkalmazzak szeles korben a 40 feletti ferfiak?


2021. aug. 25. 13:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Az én heréimhez ne érjen semmilyen műtéti eszköz, kivéve, ha egészségügyi probléma miatt kell.
2021. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
itthon csak akkor lehet ha legalább három gyereked van sajnos
2021. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
1# ott a pont nálad én se engedném soha
2021. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
El vagy tévedve kedves kérdező, ugyanis a vaszektómia nem visszafordítható és nagyban növeli a prosztata problémákat. Csupán csak emiatt nem terjedt el.
2021. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Csak részben visszafordítható, viszont van olyan kockázata is, hogy nem hatásos. Akkor gyerek lesz belőle.
2021. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Úristen mi ez... már a gondolattól is rosszul vagyok 😨

Nekem mondjuk már a női fogamzásgátló bogyók is a horror kategóriába tartoznak.

2021. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Figy' mi sem akarjuk a nőket meddővé tételi műtétre küldeni, ti se akarjatok már minket. Ezzel együtt ha lenne megbízható ffi fogamzásgátló tabi akkor simán felíratnám magamnak. Éppúgy nem akarnak a férfiak sem "meglepetés" gyereket mint a nők. Aki normális az tesz is érte és nem csak a partnerétől várja el.
2021. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, olvastad a feltételeket?


40 éves kor és legalább 3 gyerek után lehet kérni. Előtte nem végezhetik el Magyarországon.


Továbbá nem visszafordítható!

2021. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

"ha lenne megbízható ffi fogamzásgátló tabi"

Most már van.

2021. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
9-es, a WHO nem fogadja el a férfiaknak szánt hormonális alapú fogamzásgátlókat.
2021. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!