Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabit vettem be 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabit vettem be 2 hete, rá 1 hétre megjött és tegnap múlt el. Biztos akarok lenni abban, h nem vagyok terhes. Szerintetek mikor teszteljek, mennyit várjak a menzesz után?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
IQ-tesztet? Bármikor... -.-
2010. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-.-"

ne reklámozd már hogy ennyi eszed van

2010. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugorj át hasfelmetsző jack hoz ránéz secperc alatt ha szépen mosolyogsz rá kikapja a méhed és többet nem kellessz emiatt aggódni..
2010. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Az első három válaszadónak üzenem, hogy nem a kérdező a hülye, hanem ti vagytok azok.

Akármennyire hihetetlen számotokra, a 72 órás tabletta nem 100%-os, ahogy itt ezen az oldalon sokan hiszik. Nem egy kérdésnél láttam már ezt a baromságot. Csak el kellene olvasni a tájékoztatót, vagy nem beleszólni olyan dolgokba, amiről halvány lila fingotok sincs.


Kérdező: Aktus után két héttel megbízható eredményt mutat.

2010. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. sikerult magad ellen forditani (illetve a kerdezo ellen) a hozzaszolasod. ra van irva, igen. gondolom, el tudja olvasni. egy hetig menstrualt. ha maradt megtermekenyitett petesejt, embrio a meheben, visszaadom az osszes diplomam...
2010. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vki terhesség mellett is menstruál. Ha nem hiszed, nézz utána. Én sem azt mondtam, hogy sok esély van rá. De a kérdező is világosan leírta, hogy csak biztos akar lenni a dologban. Ha őt megnyugtatja egy teszt, akkor csináljon. A kérdés az volt, mennyi idő múlva csinálja meg. Arra pedig csak én válaszoltam.
2010. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Naja, megerositest var mindenhonnan, h kesobb elmondhassa a baratosneinak, h mennyire izgult, es megsem lett terhes. ma nincs felvilagositas, vagy mi van? nekunk 7-8.-ban meg 9-10.-ben volt minden evben. fiuknak, lanyoknak elmondtak, ugyanazt, hogy ha odakerulnek, tudjak, mi a teendo.

kaptal egy zold kezet, mert valaszoltal a kerdesre...;)

2010. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jackd! nem vagyok kiváncsi a pökhendi szádra! nem kiosztást vártam,hanem tanácsot. És nem azért,mert buta vagyok,hanem azért mert fogalmam sem volt ezekről a dolgokról,még nem jártam ilyen cipőben. A Másik válaszadónak pedig köszönöm,h mellém állt! hasznos volt. tesztelek ma.
2010. aug. 31. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!