Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedő lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedő lányok, nektek mennyi idő szükséges ehhez?

Figyelt kérdés
Szóval, teljesen új kapcsolatban, mennyi idő kell ahhoz, hogy engedjétek a pasinak gumi nélkül?
2021. aug. 24. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

nem függ össze feltétlenül a két dolog kedves kérdező, miután a nemibetegségetől nem véd a fogamzásgátló.

min 1 hónapot végig kell szedni hogy hasson.

2021. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1, nem mindegyik fajtát kell végig szedni 1 hónapot…

Illetve arra irányulna a kérdés hogy ha már szedi régebb óta. Pl előző kapcsolatban is így védekeztek.

2021. aug. 24. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem attól függ hogy hány hónapja vagytok együtt...


Én kétféle csoportot ismerek:


Akik azért szedik hogy a ciklusuk rendszeres legyen, nem érdekli öket hogy szinglik vagy párkapcsolatban vannak, sokszor emellé még gumiban is szexelnek hogy ne kapjanak el semmit.


Másik csoport akik soha nem hagyják el a gumit. Én egy éve vagyok párommal, de akárhogy könyörögne, nem engedném gumi nélkül, nem fogok fogamzásgátlót szedni. Olvass utána, nagyon ártalmas, hiába írják annyian hogy nekik nem számít, attól még igaz.

2021. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 tudom hogy ártalmas. Nem is erre irányult a kérdés.

Köszi a választ! :)

2021. aug. 24. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem függ össze, én nem szedek, de a gumit se szeretem, így első alkalommal is mehet nélküle.
2021. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
köszönjük, igazán felelős döntéseket hozhatsz
2021. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
Mi 5 évig csináltuk tabi gumi nélkül és csak akkor lett gyerek amikor mi is akartuk. Utána szedett egy darabig a lány és ciszta lett meg trombózis meg ilyen finomságok. Most kényszerből szedi de mivel ezek a szerek elb*asztak mindent, így valszeg elkötés lesz vagy hasonló.
2021. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!