Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kicsi az óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi az óvszer?

Figyelt kérdés
Először volt rajtam óvszer és egy durex classicot vettem L-es (56mm) méretben. Mondták már hogy elég széles a farkam, a hossza az átlagos. Szóval fel akartam próbálni az óvszert viszont nem tudtam legörgetni. A makkom aljáig eljutottam, de tovább nem ment sajnos. És nem, nem fordítva próbáltam, mert az ujjamon simán továbbgörgettem. Amikor sikerült ráhúznom, úgy, hogy benyúltam alá, akkor pedig lelankadt ha nem foglalkoztam vele intenzíven. Lehet hogy kicsi az óvszer és az lenne a probléma?
2021. aug. 23. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Próbálom elképzelni a szituációt, amiben azt mondja a másiknak, hogy "elég széles a farkad, a hossza az átlagos".
2021. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fordítva próbáltad feltenni.
2021. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam én is. Hosszra átlagos, viszont baromi vastag. Nekem sem jött fel egy átlagos óvszer, rendeltem nagyobbat. MySize
2021. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mysize60 az lesz a nyerő
2021. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!