Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fenyeget-e a terhesség veszély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyeget-e a terhesség veszélye akkor, ha a barátnőm Diane35-öt szed már egy hónapja, és "beleélvezős" szeretkezést folytatunk?

Figyelt kérdés
2007. dec. 26. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

hát nézétek meg a tályéoztaton h hat e már egy honap utána

ha már bevette az első levélel és már menstruált is és utána történt akkor nem hiszem de ha nagyon féltek és meg vagytok ilyedve csináljatok egy tesztet

2007. dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha elkezdte szedni a második levéllel, akkor tuti nem. De igazán várhattál volna 1-2 hetet azzal a beleélvezős szexel, ha már a barátnőd gyógyszert is szed a kedvedért.


Vegyetek egy terhességi tesztet, az majd megnyugtatja a barátnődet.

2007. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
"Ha a megelőző hónapban nem szedetthormonális fogamzásgátlót: A menstruációs ciklus (vagyis a havi vérzés) első napján kezdje el a Diane35 szedését; [...]. A ciklus 2.-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (Barrier-elvű)fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell." - Nekem ez azt jelenti, hogy ha egy hónapja szedi, akkor minden oké, nyugi van. Egyébként a hormongyógyszerek megzavarhatják a tesztet (sosem voltam terhes, mégis lett egy pozitív tesztem; ellenben olyan is történt a környezetemben, hogy terhes lett a lány és a teszt negatív lett). Én két év alatt nem lettem terhes, pedig 4szer kezdtem újraszedni egy-egy hónap kihagyás után, és mindig csak 8-10 napot vártam. Ha nagyon biztosra akartok menni, használjatok valamilyen spermicidet is.
2007. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
HA ANNO, AMIKOR ELKEZDTE SZEDNI, A MENSIJE ELSŐ NAPJÁN VETTE BE AZ ELSŐ SZEMET, AKKOR MÁR VÉDETT ÉS NYUGODTAN BELEÉLVEZHETSZ!
2007. dec. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!