Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló rendes szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló rendes szedése mellett lehet barnás folyás beágyazódásnak a jele ha a párom sose ment el bennem?

Figyelt kérdés
3 napig volt hasmenésem, este szedem a tabit és utána már nem mentem vécézni. Reggelig felszívódtak? (kb 22 körül veszem be és 6 után kelek) Nemsokkal utána együtt voltam párommal nem ment belém de hát előváladék...
2008. dec. 9. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A tabletta 3-4 óra alatt felszívódik, emiatt ne aggódj. Ha rendesen szeded, ráadásul még megszakításos módszert is alkalmaztok.. Szerintem először magadban próbáld helyrehozni a dolgokat, az ilyen bizalmatlanság és aggodalom csak árthat neked. Próbálj bízni a gyógyszerben. Relax;)
2008. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Próbáltam már megnyugodni csak az "akció" után másnap már ezzel találkoztam, és kissé megijedtem.

Sajnos azóta sem múlt el de a héten megyek nődokihoz.

(Azért kérdeztem mégis mert nem akarok majd ott nagyon megijedni. :S

2008. dec. 9. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig az 1.válaszoló: az sem mindegy, hogy mióta szeded. Ha jól sejtem, nem régóta, legalábbis én is csak az elején izgultam. Ezesetben a barnázás még megengedett lehet, de a doki tényleg jó ötlet.
2008. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az elejen tenyleg lehet barnazas, de ha mar egy ideje szeded, akkor ez azt is jelenti, hogy nem megfelelo szamodra a tabi. Azert mondom, mert ismertem egy lanyt, aki igy lett terhes, mert nem ment vele dokihoz es mire odaert, kiderult, terhes, mert tul alacsony a hormontartalma a tabijanak.
2008. dec. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Voltam a dokinál: fertőzés... szerencsémre nem vészes így 2 hét alatt rendbe jövök.

Ja egyébként 3 levél végénél járok, szóval vannak még kétségeim :S

2008. dec. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!