Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatott a fogamzásgátló így is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatott a fogamzásgátló így is?

Figyelt kérdés

Beteg voltam pár napig. Hasmenés és 1-2hányás.

Szedtem a fogamzásgátlót ugyan úgy. Közben pecsételő vérzésem is lett. Nem szívódott fel rendesen a tabletta?

Párszor együtt voltam a párommal.

Folyamatosan pecsételő vagy kicsit jobban van vérzés. Lehetek terhes?

Régóta odafigyelve szedem a gyógyszert hatott így is és kevés esély van a terhességre?


2021. aug. 4. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szívódott fel, kiegészítő fogamzásgátlást kellett volna alkalmazni - világosan leírta a betegtájékoztató is. Ha 1 napig van hasmenésed egy dolog, de napokon keresztül??? Most parázhatsz azon hogy megúsztátok-e vagy sem.
2021. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, most a vérzés az egybevág a ciklusoddal? Úgy értve, hogy most kellene menstruálnod? Én azt mondom, hogyha évek óta rendesen szeded és most is bevetted, lehet hogy nem szívódott fel teljesen, de nem lehet baj. Mégis, vegyél tesztet és próbáld meg, kettő darab kerül kb 500 forintba, megéri, inkabb, mint hogy ezen izgulj és stresszelj.
2021. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!