Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utalhat trombózisra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat trombózisra?

Figyelt kérdés
A második levél mercilont szedem. Még 6 tabletta van hátra. Már 6 napja fáj főleg a jobb vádlim, de néha az egész jobb lábam,ma már a bal vádlim is fáj.Megijedtem, h trombózis előjele. Mindenképp abba akarom hagyni a tabletta szedését ez után a levél után.De most úgy megijedtem, hogy gondolkodom, hogy azt a 6 szemet már nem szedem be. Valakinek van tapasztalata a hamarabbi abbahagyással?

2021. aug. 3. 09:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is szedek és nekem is volt egy het amikor trombózisra gyanakodtam. Az orvosom nem tudott mit mondani, azt a levelet a közepén abbahagytam, de most újra szedem. Másodszorra nem ijednék meg annyira, egyszerűen túl kemény hetem volt, de csak utólag vettem észre, mennyire túlhajtottam magam. Persze tényleg nem szabad elbagatelizálni, szerintem egy orvosi vizitet mindenképpen megér.
2021. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mondjuk gerincproblémáim is vannak. Lehet attól is fájhat, de ennyire és ilyen soká nem szokott fájni. Dokim sajnos szabadságol. Női orvos nővérkéje szerint, ha hamarabb abbahagyom a gyógyszert az is problémákat okozhat.
2021. aug. 3. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!