Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utalhat trombózisra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat trombózisra?

Figyelt kérdés
A második levél mercilont szedem. Még 6 tabletta van hátra. Már 6 napja fáj főleg a jobb vádlim, de néha az egész jobb lábam,ma már a bal vádlim is fáj.Megijedtem, h trombózis előjele. Mindenképp abba akarom hagyni a tabletta szedését ez után a levél után.De most úgy megijedtem, hogy gondolkodom, hogy azt a 6 szemet már nem szedem be. Valakinek van tapasztalata a hamarabbi abbahagyással?

2021. aug. 3. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
orvossal beszeltel mar rola?
2021. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A trombozis még lábdagadást, láb elszíneződést okoz és melegség érzetet.

Lehetséges azért fáj a lábad mert magnézium hiányod van.

Ha nagyon félsz menj el a sürgősségire

2021. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Múlt pénteken kérdeztem, de csa k a nővérkétől. Valahogy nem tulajdonított neki figyelmet. Azt mondta szedjem végig és esetleg váltunk gyógyszert. De én mindenképp abbahagyom. A lábfájás van, hogy pár órára elmúlik. Nem dagadt. Magnéziumot már rég szedek minden nap. Nem tudom, higy mekkora baj lenne, ha nem szedném már be azt a 6 szem tablettát. Tan@cstalan vagyok
2021. aug. 3. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már a trombozis kialakult akkor nem azon a 6 szem tablettán fog múlni
2021. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok hipohonder már. Gondolom nem jellemző, hogy egyszerre fájna mindkét láb.
2021. aug. 3. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem ijesztegetni akarlak!

" A mélyvénás trombózis veszélyes, sokszor halálos szövődményekkel járhat. Ha a vénában kialakult trombus egy része leszakad és az embólus a tüdőbe jutva elzár egy verőeret, halálos kimenetelű tüdőembólia alakulhat ki. "


Szóval, ne bagatelizáljuk el a tüneteket!

2021. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pont ezért ijedtem meg. Tudom, hogy nem játék. Ránézésre nincs baja a lábamnak. És néha van, hogy nem fáj. Nem tudom mi lenne a jó. Ha nem szedem be azt a 6 szem tablettát annak sem tudom mi lenne a következménye
2021. aug. 3. 10:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel a házi orvosod, menj be a sürgősségire. Csinálj már valamit mert azzal nem leszel előrébb hogy itt irogatsz
2021. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosod és konzultálj vele! Bármikor abbahagyhatod, bár szerintem ez nem trombózis (akkor már sokkal akutabbak lennének a tünetek, a lábad valószínűleg mástól fáj).
2021. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha abba akarod hagyni a gyógyszer szedését nézz utána a betegtájékoztatóba hogyan kell. A legtöbbnél azt írja, hogy bármikor abba lehet hagyni.
2021. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!