Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hosszú távon volt e valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon volt e valakinek gondja Belara fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok, 5 éve szedtem Belara fogamzasgatlot, amit a nőgyógyász menstruacios fájdalmakra irt fel anno. Nemrégiben abbahagytam a szedését, de szeretném újból elkezdeni , miután konzultáltam természetesen nőgyógyásszal. Babát nem tervezünk még jó pár évig, viszont egyre több rémisztő esetet hallok a tablettákal kapcsolatban. Én ahány orvossal eddig beszéltem, mindegyik azt mondta, szedjem tovább, de bevallom, volt olyan amelyik elég felületesen vizsgált meg, vagy nem nagyon kérdezett. Tapasztalat érdekelne, ki mennyi ideig szedte, volt e hosszú távú mellékhatás (tényleg hazavágja a hormonhaztartast? Meddőség??) illetve szerintetek mit érdemes kérdeznem a nődokinál (pajzsmirigy beteg is vagyok, arra is gyógyszert szedek) Előre is köszi a válaszokat!

2021. júl. 26. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A mai fogamzásgátlók már nem okoznak meddőséget.
2021. júl. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én először triregolt szedtem 16 éves koromtól 23ig. Ott babát szerettünk volna, 6 hónap alatt összejött.

Utána a belarát kaptam, 2 évig szedtem, majd abbahagytam baba projekt miatt. Nem tudom, hogy ettől e de én erre tudok gondolni. Össze vissza kavarta a hormonrendszerem. 3 évig nem védekeztünk, orvosról orvosra jártunk. Utána jött össze spontán a baba.

2021. júl. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Később lehet problémád egyébként, szóval csak ésszel: PCO/S, IR. Ezeket mind elfedi és szépen segíti is, hogy kialakuljanak.
2021. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, én 10 évig szedtem a Belarát (régen Monahexal).

2020 Novemberében hagytam abba és belekezdtünk a baba projektbe. Decemberben elkezdtem szedni a Femibion 0.

Rendszeresen megjött nem voltak problémáim, csak annyi hogy pattanásos lettem mint egy tini 🙂 Gond nélkül sikerült a baba, most vagyunk az 5.ik hónapban.

Az én tapasztalatom a Belarával, nagyon jó és problémamentes.

2021. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!