Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Őszintén, jogos a félelmem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Őszintén, jogos a félelmem az anti bébi tabletta mellekhatasaitol?

Figyelt kérdés
Még nem szedem, és gondolkodóba estem, nagyon félek :(
2021. júl. 20. 17:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Már szorongok ha rá gondolok
2021. júl. 20. 17:53
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Benne van a pakliba hogy mellekhatasi lesznek de sose derül ki ha nem próbálod ki
2021. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeség. Kezd elszedni, és figyelj. Amúgy az is lehet, másik tablettára kell majd váltanod, és ennyi.
2021. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Én is féltem. Az a baj, hogy rosszabb esetben beképzeled a mellékhatásokat, mégha nincsenek is.

Én 5 évig szedtem, elég volt egy életre, de azért egy esélyt adj neki. Ha úgy érzed akkor pedig abbahagyod.

2021. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
A sima Aszpirinnek is lehetnek mellékhatásai. Az esetek többségében semmilyen mellékhatás nem jelentkezik, de nagyon egyénfüggő. Kipróbálod, ha nem jó akkor visszamész a dokihoz másik készítményért, ha az sem jó akkor hormonmentes fogamzásgátlót próbáltok (abból is van 1-2 módszer).
2021. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két éve szedem, semmi mellékhatása nincs - max az, hogy alig fáj már a mensim. Régen borzalmas volt.


Kollégám felesége viszont szarul volt tőle.


Teljesen emberfüggő, ezért is kell alapos nőgyógyászati vizsgálatot csinálni előtte, és rendszeresen járni - ha bármi történne, akkor váltasz.


(Nekem ez az első ilyen tabim, sose váltottam mert nem volt vele bajom)

2021. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Én 12 évig szedtem és utólag jöttem rá hogy mennyire szarul éreztem magam a szedése alatt, csak akkor még a fene tudta hogy attól van. Én szorongásos és pánikbeteg lettem, nyilván nem csak a tabletta tehetett róla, de érdekes módon amióta abbahagytam sokkal jobban vagyok 🤷‍♀️
2021. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!