Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki szedett már esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szedett már esemény utáni tablettát? És nem vált be? Milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Akkor nem válik be, ha már megtörtént az ovuláció.


A mellékhatásai benne vannak a betegtájékoztatóban. Általában szédülés, hányinger, hányás, hasi görcsök, pecsételő vérzés, a ciklus összezavarodása.

2019. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És van akinek nem vált be? mit lehet tenni utána? Honnan lehet tudni hogy bevált és nem fogant meg?
2019. okt. 5. 20:12
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, akinek nem vált be, de elég elenyésző százalék. Ha mégsem vált be, akkor terhes leszel, kimarad a menstruáció, pozitív lesz a teszt. Olyankor meg már csak az abortusz marad, értelemszerűen.
2019. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
inkább abortusz tabletta vagy műtéti abortusz? Ugyan olyan hatásos? igaz hogy ha az elsőt elvetetem nem lehet többé ?
2019. okt. 5. 22:21
 5/17 anonim válasza:
Kedves Kérdező!Az abortuszok száma valóban növeli a meddőség kockázatát. Nemcsak az első, a többi is. A megfelelő védekezési módot kell megtalálni, hogy lehetőleg egyáltalán ne kerüljön sor az abortuszra. Egyre sem. Az esemény utáni tabletta mindig csak a végső megoldás legyen, mert teljesen felborítja a ciklusodat. Persze előfordul baleset, hogy mondjuk kiszakad az óvszer és muszáj felíratni, de nem véletlenül nem lehet nyakra-főre bevenni.
2019. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező. Ne szexelj. Kezdj el inkább olvasni a fogamzásgátlási módszerekről. Mert a kérdéseidből látszik, hogy TELJES a sötétség.
2019. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
sokat olvastam, és igen megtörtént a baleset, kiszakadt a gumi, az aktus után 5 óra elteltével bevettem az esemény utáni tablettát, viszont fenn áll a kockázat hogy nem hat, és szeretnék erre a helyzetre is gondolni, hisz jobb félni mint megijedni.
2019. okt. 6. 10:07
 8/17 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy nem hat? Mármint, hogy valami csökkentené a hatását?
2019. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
egyszerűen úgy gondolom hogy bármi megtörténhet,és ha csak a nők 5% nál nem hat akkor én tuti benne vagyok. Így szeretnél felkészülni minden eshetőségre. Nemrég beszéltem egy orvossal ő azt mondta elméletileg minden rendben, de csak 1 hát múlva derül ki hogy tényleg így van e.
2019. okt. 6. 12:34
 10/17 anonim válasza:
Az elsô válaszban azt írta valaki, hogy ha már megtörtént az ovuláció, akkor nem ha. Jó, de az ovuláció után csak 24-36 óráig életképes a petesejt. Utána hogy eshet teherbe, ha már nem életképes a petesejt? Az az idôszak már a termékenységi ablakon kívül van.
2019. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!