Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki szedett már esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szedett már esemény utáni tablettát? És nem vált be? Milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 18:49
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem annyi mellékhatása volt,h végig menszesz alatt tompa görcsöm volt, eddig csak első nap görcsöltem, de akkor falkaparósan. Életemben először kiszakadt a gumi, ezért muszáj volt bevenni :/ Eltelt két hét, és semmi bajom, még tesztet nem csináltam, de én úgy érzem, nekem hatott. Bár én 2 órán belül bevettem :)
2019. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10es: az a helyzet, hogy az esemény utáni az ovulációt akadályozza meg. Vagyis van egy szűk időszak, amikor nem tud hatni: ha az aktus előtti 24 órában (vagyis még életképes a petesejt) vagy az aktus és az esemény utáni bevétele közötti időben történt ovuláció.
2019. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Bevettem az esemény utánit, az aktus után rá 1 hétre, tegnap elvégeztem egy tesztet negatív lett, de a mensim már 4 napja késik, jövőhéten csinálok még egyet, de az is lehet hogy csak a tabletta zavart be és azért késik.
2019. okt. 13. 13:14
 14/17 Liz* ***** válasza:
Az esemény utáni nem az ovut akadályozza meg.. ha tényleg megtörtént a baj és esetleg meg is termékenyült a petesejt, ez a tabletta képes megakadályozni a beágyazódást is! Ha 5 órával a baleset után vetted be, szinte biztos, hogy nincs baj, a ciklus felborulása ez esetben normális, hiszen óriási dózis hormont kapott a szervezet. Ne aggódj, de legközelebb jobban vigyázzatok!:)
2019. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Satsuky Hironoshy válasza:
Ne aggódj, szinte biztos, hogy összezavarta csak a ciklusod. Ha nagyon parazol csinálj más fajta tesztet, ha az is negatív, nem kell mitől aggódnod.
2019. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2019. okt. 13. 13:50
 17/17 anonim ***** válasza:
Husi..
2019. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!