Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párommal kiszeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal kiszeretnénk próbálni gumi nélkül a szexet, nem élvezne belém. De ettől független szeretnék eseményutáni tablettát, de biztosra menjek. Ezt bármelyik nőgyógyásznál tudom kérni, vagy csak a sajátomtól?

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 11:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
5: ostoba kérdésre NINCS normális válasz!
2021. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
96%

Létezik épeszű nő, aki előre megtervezve be akar venni ilyesmit önszántából..?? Ez egy mentőöv, baleset esetére, semmi esetre egy szaros tiktak amit csak beveszel és csá.

Ha már ilyesmire készülsz, akkor tedd szabaddá az azutáni pár napodat, legtöbben sírva-fosva hánynak utána 2-3 napig. Jó szórakozást!

2021. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kiszeretnéd próbálni a maratont, de nem akarsz sport melltartót felvenni, inkább utána ollóval levágod a sebes részt a bimbódról. Kb ilyen hülye a kérdésed.
2021. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
100%
Úristen esemény utanit csak végső esetben. Nekem muszáj volt, mert lecsúszott a gumi..én úgy rettegtem , hogy be kell vennem. Na meg az a megaláztatást..bementünk ügyeletre ott nem adtak..kínos volt. Kórházban pont egy nővér hozta ki a babákat, úgy végigmert majdnem elsüllyedtem..nem adtak..a nőgyógyász adott pár nap múlva. Ahogy olvastam a mellékhatásokat félve vettem be. Utána furcsán veralafutasos lett a testem ha megvakartam. Menstruációm felborult. Nem éri meg.inkabb akkor valami hormonmentes helyi.
2021. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
100%
Ja 14es vagyok és orulhetek , hogy nem gorcsoltem és feküdtem magzatpozban napokig mert ismerek olyat akinek ez volt
2021. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyiktől kérheted.


Hozzátenném : egy ismerősömnek volt egy kapcsolata, vagyis inkább szexkapcsolata. 2 havonta egyszer dugtak. A csaj pont emiatt nem szedett fogamzásgátlót. Minek az... mindig iratott fel esemény utánit. Egy évig ment ez. Utána lett normális kapcsolata. Férjhez ment. És nem lehet gyereke. Kurvára megérte.....

2021. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik felírja.

Egyébként mi lesz, ha beveszed, és utána egy hónappal elszakad az óvszer? Akkor lehet, hogy az egész mennyiség beléd kerül, pont az ovulációd napján.

Használjátok inkább Pharmatex kúpot és megszakítást a gumi nélküli aktusnál.

2021. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Vállalod egy max 20 perces dolog miatt hogy akár évekig borul a hormonhàztartásod, és az is lehethogy vissza sem áll sosem?


Nekem ez történt, mert szakadt az óvszer.


Szerezz pesszáriumot, vagy tetess fel spirált ha sokáig nem akartok gyereket.


Vagy rizikó..

( nálunk nem baj, ha jön a 3. Csak még várnánk.. megszakîtással nem jött össze 4 év alatt.. amikor akartuk akkor azonnal szoptatás mellett is a 2...)


De ha nagggyon baj, ha összejön, akkor állnadó tabletta..

Mi az hogy nem éri meg?

2021. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
100%
Életemben egyszer kellett bevennem egy ilyet, kiszakadt a gumi. Fél évig olyan brutálisan pattanásos volt az arcom, hogy kb szégyeltem kimenni az utcára. Hatalmas, fájdalmas gyulladt csomók voltak az egész fejemen és a hátamon. Azt már nem is mondom, hogy a ciklusomat teljesen felborította hónapokra. Ki tudja nálad miket okozna. Úgyhogy hajrá, remek ötlet!👍
2021. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
#13: nagyon jó hasonlat! :)
2021. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!