Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Triodena fogamzás gátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Triodena fogamzás gátlóról vélemények?

Figyelt kérdés

Már 3 éve szedem ezt a fogamzás gátlót. Nemrég tartottam egy kisebb szünetet. Az a kérdésem, hogy kinek mi a tapasztalata? Ennél a fogamzás gátlónál érdemes szünetet tartani vagy "jobb féle", így nem lett volna szükséges?


Vannak e káros hatásai ha éveken át szedem és nem tartok szünetet?


2010. aug. 27. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem voltak komoly mellékhatások, csak sok volt a pattanásom tőle. A doki szerint a szünet nem jó, mert csak teherbe esnek a nők.
2010. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ. Idővel nem gyengül a hatása?
2010. aug. 27. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyengül a hatása. Én 15 éve szedek tablettát (sokat kipróbáltam). A legjobb a cypromix volt. Szép lett tőle a bőröm. Most 31 éves vagyok. Már nem akarom tovább tömni magam hormonokkal, ezért nem szedek semmit.

A szünettel vigyázz! Én akkor lettem terhes.

2010. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Sajnos nekem is be kellett szednem egy 72 órás tabit a szünet miatt :S Nem volt leányálom. Most kezdtem újra el szedni és kivárom az 1 hónapos hatóidőt.


Ha jól tudom 1 hónapot kell várni mire teljesen hat.

2010. aug. 28. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen 1 hónapig védekezni kell máshogyan is, mert csak utána biztos a hatása.
2010. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést :D
2010. aug. 29. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!