Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Mit tegyek ??????

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tegyek ??????

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap 7 kor bevettem a fogamzásgátló tablettámat

Elmentem otthonról

Eléggé ramatyul voltam..szetvagyok szórva mostanaban es éjfél körül bevettem a mai napi adagot is (péntekit) mert azt hittem nem szedtem meg be tegnap a tegnapit .. tehát egy nap kettőt sikerült bevennem :(( nagyin felek mert most micsinaljak? Ha ma nem szedem be akkor csökken a hátas? Vagy mégis hogy van ez ? Mert a máit mar nem tudom bevenni...

Pont a következő héten kene megjönnie


2021. júl. 9. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem történt baj, szedd be ma is az adagot, ne hagyd ki. Egy nappal korábban fog elfogyni a levél. Ennyi történt. A következő levelet kezd el szedni ugyan úgy, mintha nem vettél bolna be 2 tablettát 1 nap alatt, tehát egy nappal több lesz a szüneted.
2021. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég bonyolult helyzet. Attól, hogy beszedtél kettőt nem lesz semmi bajod. Ha nem élsz aktívan szexuális életet, akkor ne aggódj, szedd be a következőt amikor ideje van, azaz holnap. Ne csússzanak el a napok. Ha viszont rendszeresen szexelsz, én azt javaslom, hogy hívd fel a nőgyógyászod, vagy a háziorvosod. Elmondod, hogy ez történt, mi legyen. Egyáltalán nem ciki, előfordul ilyen. Legrosszabb esetben majd egy ideig gumizni kell. Ne aggódj, semmi baj.
2021. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben de most akkor holnap vegyem be a szombatit vagy ma :(? Bocsánat ha értetlen vagyok de mindenki mást ír
2021. júl. 9. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be a tabit szokott időben, mintha mi se történt volna. Mit nem értessz?
2021. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert az első azt írta hogy ma vegyem be a holnapit

A második pedig hogy csak holnap szedjem be a holnapit ne csusztassak

2021. júl. 9. 10:17
 6/8 A kérdező kommentje:
4 es tehát te azt mondod hogy ma nrne vegyek mar be, hanem holnap vegyem be a szombatit rendes idobe ?
2021. júl. 9. 10:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost. Ez a biztos. Én írtam a második választ, én úgy tudom, hogy így kell, és nem szabad csúsztatni, a legközelebbit szokott időben kell. Ez egy pontos rendszer, és nem cukorka, hogy random dobáld be, tartani kell a rendszert. Nem értek egyet az elsővel, de nem állítom, hogy én jobban tudom, csak azt tudom, hogy nekem ezt mondták. Ezért hívd fel a saját orvosod, mondd el mi van, és hogy mit szedsz. Ha nem élsz szexuális életet jelenleg, akkor orvost se kell hívni, szedd be holnap. Ha viszont rendszeresen szexelsz, akkor hívd inkább fel. Sőt, szerintem ezt még a beteg tájékoztató is úgy írja, ahogy mondom. Ha nincs meg papír alapon, neten is fent van a legtöbbnek.
2021. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 es köszönöm neked !
2021. júl. 9. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!