Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nők az önző pasik miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az önző pasik miatt mérgezik magukat gyógyszerekkel vagy nekik is ér annyit a szex, hogy tönkre tegyék magukat miatta? F/43

Figyelt kérdés

Mert szerintem az egész nem ér annyit hogy ne lehesen gumival csinálni mivel ma már olyan gumik vannak amiket szinte nem is érzel hogy van rajtad.

Én biztos nem gyógyszerezném magam (van férfi fogamzás gátló is) és ebből kiindulva akit szeretek nem várnám el tőle, hogy azért a pár másodperc elélvezésért folyamatosan mérgezze magát.


2019. nov. 6. 12:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
A gumit azért húzom fel, mert nem ismerem a férfit és a betegségek végett. Kapcsolatban nem. Nem volt még abortuszom, de semmi kimenni Bécsbe elvetetni. Milyen pár másodperről beszélsz? Egy aktus napi 2-3 nem pár másodperc. Veled se dugnék, ha nálad pér másodperc a szex...
2019. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is, olyan is. Van, aki csak azért szedi, mert a pasija nem képes kotont húzni, van, aki azért, mert szereti ha az ő kezében van a védekezés, van, aki nem is elsősorban fogamzásgátlás miatt szedi, de ha már úgyis kell, akkor kielvezi azt is.

Nekem normális partnereim voltak, egyik sem várta el, hogy szedjem. Ennek ellenére magam miatt elkezdtem.

2019. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Sok nőnek az összekócolódott hormonháztartását szabályozandó ír fel a doki gyógyszert. Attól, hohy ezt a hatását nem hangsúlyozzák, még létezik.

A mai fogamzáshátlók már nem azok a "mérgek", amik a hatvanas-hetvenes években voltak. Sőt azzal, hogy a nő fogamzásgátlót szed, rendszeresen kell, hogy nőgyógyász vizsgálja, ezáltal az esetleges (egyéb) problémák hamarabb szűrhetők.

2019. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%

nekem volt osztálytársnőm, aki azért szedte (szingliként), mert elmulasztotta a pattanásokat és beállítja a ciklust. Sokan azért szedik, mert beállítja a ciklust. Az, hogy mérgező, pedig változó. Valakinél semmi mellékhatása nincs, valaki meg érzékeny rá.

De perce ha nekem is csak pár másodperc lenne a szex és az élvezetem, akkor én is így állnék hozzá

2019. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Drága első válaszoló!


Mielőtt ítélkezel olvasd el figyelmesen mit írtam!

Nem 2-3 másodperc a szex hanem az elélvezés pár másodperc.

Amúgy sem kéne velem dugnod mert engem a szex nem motivál annyira hogy különösebb időt fordítsak rá ugyanis sajnálom rá és most itt nem rólam van szó.


A második válaszolónak viszont köszönöm, hogy írt.


Hármas.

Ez így érthető ahogy leírtad, de viszont ha nem akarsz gyereket akkor így fenn áll a veszélye hogy mégsem alakul ki az állterhesség.

A kiszakadt guminál még ott van az esemény utáni tabletta.

Viszont mint írtad régen méreg volt de szerintem mint minden gyógyszer ma is maradtak benne származékok...

Mindenesetre én ezért nem tömnék magamba semmit mert nem tartom sokra a szexet.

2019. nov. 6. 13:10
 6/20 A kérdező kommentje:

Látom 4-es te is figyelmesen olvasol... na mindegy én már nem ismétlem magam.


Viszont amit írtál csak ezekért szedni aztán végképp marhaság de mindenki úgy teszi magát tönkre ahogy akarja.

2019. nov. 6. 13:13
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

1. Milyen álterhesség? Ez egy baromság. A tabletta leállítsa a peteérést, azért nem jon létre terhesség, nincs semmilyen álterhesség..

Normális szedés esetén évente 0.8% esélyem van teherbe esji mellette. Nekem ez a kockázat elhanyagolható. A többi módszer sem 100%-os, meg a sterilizacio sem.


2. Orvos vagyok. Tisztában vagyok a fogamzásgátló tabletták összes lehetséges mellekhatasával és szövődményével. Emellett pedig a jótékony hatásaival is, ugyanis akármilyen hihetetlen, az is van neki (pl. Véd a petefészekrák ellen!)

Felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni, hogy nekem megéri-e a kockázatot a szedése vagy sem.


Azt viszont magam is utalom, ha egy férfi akarja rakényszeriteni a nőre a szedését. Ha annyira utalja a gumit, akkor keressenek kompromisszumos megoldást, ne azt várja, hogy akarata ellenére szedjen a csaj tablettát.

2019. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Leállítja*. Bocs az elírásokért, a telefon javítgat bele mindig...
2019. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Önző pasival inkább ágyba se bújnak a nők.

Több oka van amiért szedik, nagyobb biztonságban érzik magukat a "balesetektől" (ld. óvszerszakadás), természetesebbnek érzik, illetve van aki egészségügyi okból is (rendszertelen ciklus, erős menstruációs görcsök stb.). Ettől még alkalmiban ill. amíg nem ismerik megfelelően a partnert, nincs meg a bizalom addig mindig kell óvszert használni.

2019. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az álterhességet nem én találtam ki csak úgy mellesleg jegyezném meg...

Terhesség alatt sincs peteérés tehát hívhatjuk álterhességnek is de mindegy én nem kekeckedni akarok.

Ha felnőtt vagy és állítólag orvos is akkor nyílván tudsz felelőséggel dönteni az egészséged felett.


9.

Köszönöm a válaszod.


Most hogy sokan írták azt hogy valójában nem is csak a terhesség megelőzése miatt szedik inkább azt mondanám hogy önként is mérgezik magukat talán nem is kéne velük nagyon törődni..

2019. nov. 6. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!