Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nők az önző pasik miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az önző pasik miatt mérgezik magukat gyógyszerekkel vagy nekik is ér annyit a szex, hogy tönkre tegyék magukat miatta? F/43

Figyelt kérdés

Mert szerintem az egész nem ér annyit hogy ne lehesen gumival csinálni mivel ma már olyan gumik vannak amiket szinte nem is érzel hogy van rajtad.

Én biztos nem gyógyszerezném magam (van férfi fogamzás gátló is) és ebből kiindulva akit szeretek nem várnám el tőle, hogy azért a pár másodperc elélvezésért folyamatosan mérgezze magát.


2019. nov. 6. 12:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3%
Sokkal jobb, intimebb gumi nélkül. A terhességet le..om. El lehet vetetni. A gumit a betegségek végett szeretem. Kapcsolatban nem kell gumi.
2019. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%

kérdező: 43 éves vagy. Mi a francért ugrálsz te itt ennyi évesen okoskodva? Neked már 2 gyerek, lakás, feleségnek kellene lennie. És ha nem szereted a szexet, ha nem érzel különbséget a gumi és nem gumi használat között, akkor miért szidod azokat, akiknek ez fontos?

Ezt beszéld meg a feleségeddel, ne velünk

2019. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Szedtem fogamzasgatlot, az en ötletem volt a szedése mivel a gumira allergiás vagyok. Semmit nem erőltetett az akkori párom, viszont abba kellett hagynom mert állandóan hányingerem volt tole es ment a hasam.
2019. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
A tabletta nem állítja be a ciklust, ezek a lányok nem menstruálnak, ez megvonásos vérzés. Sokan mondják (orvosok is), hogy ezek a gyógyszerek már nem erősek. De mihez képest? Mert aki szedi, az nem esik teherbe (azért ez önmagában elég durva). Arról nem beszélve, hogy milyen hatással lehet hosszútávon a termékenységre. De a gyógyszeriparnak nem érdeke, hogy tiszta legyen a kép. Meg azoknak a férfiaknak se, akiknek így kevésbé élvezetes a szex. De mindenkinek van egy saját teste, döntse el maga, megéri-e másokért durván belepiszkálni egy olyan finoman hangolt rendszerbe, mint a hormonháztartás.
2019. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

12.


Nem haragszol ha én nem úgy élek hogy megfeleljek az ilyan típusú igavonó embereknek mint te?

Akik bekalibrálják az életüket, hogy mennyi évesen minek kell lenniük?


Te is egy “egyszerű” felfogásu lehetsz, nem látod, hogy a nők mellett állok?

És az önző tetű pasikat ítélem el akik csak használják a nőket?


13,14- nek köszönöm az értelmes komnentet, viszont aki a gyógyszer mellett érvelt az elolvashatja a 14-es válaszát, ő is hasonlóképpen vélekedik mint én.

2019. nov. 7. 07:49
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

"Nem haragszol ha én nem úgy élek hogy megfeleljek az ilyan típusú igavonó embereknek mint te?


Akik bekalibrálják az életüket, hogy mennyi évesen minek kell lenniük?


Te is egy “egyszerű” felfogásu lehetsz, nem látod, hogy a nők mellett állok?


És az önző tetű pasikat ítélem el akik csak használják a nőket?"


Bakker, picsogsz itt mint egy 16 éves és másoknak mondod, hogy "egyszerűek". Nem arról van szó, hogy nem akarsz "igavonó" lenni. Arról van szó, hogy baromira le vagy maradva az értelmi szinten és nem csoda, hogy 43 évesen nincs még fix kapcsolatod, ha ilyen a hozzáállásod. Lehet a 18 éves csajokat el tudod kápráztatni ezzel a filozofikus feminizmussal, de egy felnőtt nő csak egy lúzert lát ebben.

2019. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!

Én az előtt is szedtem fogamzásgátló tablettát, hogy nemi életet kezdtem volna élni.

Mielőtt az orvos felírta volna nagyon erős görcseim voltak menstruáció idején. Sokszor hánytam is miatta. Rosszabbul voltam, mint amikor tényleg beteg vagyok. Az egyik hormonszintem túl magas volt és ez volt az oka.

Nekem sokat segített a tabletta. Megszüntette a panaszaimat. Sokkal könyebbé tette az életem. Semmilyen mellékhatás nem jelentkezett.

Ami még jó a gyógyszerben, hogy lehet vele eltolni a megvonásos vérzést. Kérlek senki se írja, hogy veszélyes meg stb... A nőgyógyászom mondta, hogy lehet azzal a fajtával amit szedek. Így például vizsgák miatt nyaralás miatt, ha nem szeretném, hogy "megjöjjön" egyszerűen csak tovább szedem. Javít az életminőségen.

Hangulatingadozásaim sincsenek már, amiket ezek szerint a felborult hormonháztartásom okozott.


Nem méregként tekintek a gyógyszerre.


Számomra más előnye is van a tablettának a gumival szemben. Míg a gumit menetenként cserélni kell (elkezd csúszkálni...), addig a tablettával nem kell megállni ilyenek miatt. A barátom sokkal hamarabb szokott elmenni(, gumival is) , mint én. Általába ő négyszer megy el mire én egyszer. Ha mindendig gumit cserélne az számomra lenne kellemetlen. Ami szerintem tényleg önzőség lenne az az ha elmegy mondjuk kétszer, én egyszer sem, de azt mondja ő már kész van, egyébként is drága a gumi, ennyi volt. Engem meg csak úgy otthagyna. Na az önzőség.

2019. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Szerinted érdekel mások véleménye?

Egyáltalán van elképzelésed arról hogyan élek?

Ez is jellemző a te faktádra, ha találkozik egy hozzám hasonló pasival akkor csak negatívumokat tud rá mondani.

Ennyi idősen már kiismertem az embereket hamar levágom ki milyen, te sem okoztál meglepetést...


Itt is le lehet szűrni milyen emberek vannak ami sok esetben alátámasztja a megítélő képességemet.

2019. nov. 7. 10:13
 19/20 A kérdező kommentje:

17!


Amit írtál számomra elég furcsa!

Minden gyógyszernek van mellékhatása ami elsősorban a májon jelentkezik mert azon a szerven szívódik fel, a többiről nem is beszélve.


Viszont a te életed még nyílván fiatal vagy úgy döntesz most ahogy számodra jó csak később nem kell sírni.


Na!

Hát részemről ennyi lenne a beszélgetés, levontam jót is rosszat is, ismét okosabb lettem, köszönöm mindenkinek a válaszát!

2019. nov. 7. 10:21
 20/20 anonim ***** válasza:

Én magamtól kezdtem el, nem voltam rákényszerítve.


Biztonságos volt, kényelmes, és tetszett, hogy érintkezik a bőrünk.

Viszont a mellékhatások miatt abbahagytam, ma már nem szedném.

2019. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!