Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle vagy Stodette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle vagy Stodette fogamzásgátló? Melyik jobb? tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
16 éves-e vagy?
2010. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nielindi ***** válasza:
menj el dokihoz, kivizsgál és megmondja, h neked mi a legjobb.
2010. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is orvos -> vérvétel és majd Ő felír neked fogamzásgátlót. Mivel minden ember más elmesélem h a szervezete is totál más. Hogy ha nem megfelelő fogamzásgátlót szedsz simán terhes lehetsz, elhízhatsz, vagy akár súlyosabb betegséged is kialakulhat.
2010. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem az elhizás tökéletes bünti lenne.legalább nem dugna veled senki, aztán uszna a jókedélyed, amit amugy most a sex tart fenn.
2010. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az orvos sem tudja megállapítani hogy kinek melyik gyógyszer a legjobb! A vérvétellel, és a vizsgálattal csak olyan betegségeket szűr ki, amelynek a rizikófaktorát a fogamzásgátló szedése jelentősen növelné!

Én Yasminelle-t szedek egy éve kb, és azon kívül hogy egy számmal nagyobb melltartó kell, semmi negatív tapasztalatom nincs vele, ez sem teljesen negatív, örülök neki! Ettől függetlenül lehet hogy neked pont ezzel lenne a legtöbb problémád, mindenképpen menj el orvoshoz és kérdezz rá melyiket ajánlja! Én így döntöttem...

2010. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat :)

17 éves vagyok. és én csak tapasztalatokra lennék kiváncsi. azért írtam ki. yasminelle-t írt fel nekem az orvos, mert elmentem hozzá.


"nembirnakacsajok"-nak üzenem hogy én se bírom.

2010. aug. 26. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
yasminelle-t használok már 4éve.
2010. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és mik a tapasztalataid?:)
2010. aug. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!