Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha..?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha..?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hormont szedni, családban minden! Nőnek lett valami nyavajája tablettáktól de..

pesszinárium/spirálban nem bízok, elköttetést el sem vállalnák nálam mivel nincs gyerekem, de a gumit meg mindig leszedem” a másikról ha aktus van.

Mármint belülről szedem le...

és ilyenkor mindig az a vége hogy orál, de szerelmeskedés meg alig van, és állandó hiányérzet”.

Miért..? Van még valaki akinél van ilyen probléma?


2021. jún. 17. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Fiúként azt mondhatom voltam már hasonló helyzetben hogy a csaj (mint ahogy te is fogalmaztál) leszedte rólam az óvszert aktus közben. Elég intenzív volt akkor a szex és ő irányított meg nagyon szűk is volt, viszont amikor én irányítottam és a saját tempómban csináltam (meg persze pár alkalom után) már nem jött le a gumi.

Légy türelmes és hagyd hogy a másik fél irányítson míg ez a helyzet fenn áll, idővel változni fog ez. :) 24/f

2021. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha semmi nem jó, nem kell dugni... Egyszerű.
2021. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Elbeszélgetsz a nőgyógyászoddal, nyilván meg is vizsgál, elmondja az alternatívákat, az általad nem bízott alternatívák is jól működnek megszakítással. Ha kielégít, akkor neked nem mindegy, hogy hova élvez, főleg, ha ettől biztonságban érzed magad?
2021. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mindegy mert még nem akarok gyereket.
2021. jún. 17. 00:51
 5/7 anonim ***** válasza:

És az óvszer plusz síkosító kombinációja?

Régebben én is folyton leszedtem a gumit, mire rájöttünk hogy azért van mert a szex vége felé már nincs elég síkosító a gumin, illetve bennem sem. Mióta kis mennyiségben síkosítót használunk azóta megszűnt ez a baj. Szerintem egy próbát megér

2021. jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pesszáriummal és a spirállal mi a baj? Mindkettő nagyon hatékony, ha jól alkalmazzák. Ha hormonos módszereket nem szeretnél, nézz utána ezeknek jobban. Vagy próbáljatok ki többféle gumit sok síkosítóval.
2021. jún. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es A nem mindegy, hogy hova élvezt úgy értettem, hogy nem beléd, ez kombinálva hormonmentes spirállal, pesszáriummal még tovább csökkenti a teherbeesés esélyét.

Ha lejön a gumi az nem miattad van, nem megfelelő a méret. Durex-ek általában 56mm-esek, ez a legnagyobb átlagosan kapható méret, de a Mysize oldalon lehet rendelni speciális méreteket is.

2021. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!