Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdhetem újra a gyógyszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdhetem újra a gyógyszert?

Figyelt kérdés

3 hónapig nem szedtem a fogamzásgátlómat, sajnos menstruációm sem volt. Nyugodtan elkezdhetem szedni újra, vagy így nem lehet?

Lindynette 20


2021. jún. 4. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Elkezdheted szedni ha megjött a menstruációd.
2021. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát bízzak benne, hogy megfog jönni? :/
2021. jún. 4. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló abbahagyása után felborulhat a menstruáció, de ha 6 hónapon belül nem jön meg akkor nőgyógyászhoz kellene menni
2021. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, de lehet ezt a lépést én már hamarabb megteszem. Nyárra szeretnék védettséget. Tudtommal vannak gyógyszerek, melyekkel lehetne ezt kezelni (visszaállítani az egyensúlyt). 2 évig szedtem fogamzásgátlót, de előtte rettenetesen rendszertelen volt a menstruációm szóval meg sem lepődök.
2021. jún. 4. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a nődokid és kérdezd meg tőle - oka van hogy miért nem volt ciklusod. Ha most írta fel, pont azért hogy rendszeresebb legyen a ciklusod akkor meg szedd be.
2021. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 éve szexuális életem miatt írta fel. Akkor mondtuk neki, hogy egyébként rendszertelen a ciklusom amire rávágta, hogy na akkor arra is jó lesz a gyógyszer.
2021. jún. 4. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól nincs igazi ciklusod, csak egy megvonásos vérzésed. Ha abba hagyod a fogamzásgátlót ugyanúgy rendszertelen lesz, emiatt kellene utána járni hogy mi az oka annak hogy rendszertelen a ciklus és azt kezelni.
2021. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn kérek időpontot. :)
2021. jún. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!