Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tusló alatt az óvszer biztonsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tusló alatt az óvszer biztonságos?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretnénk kipróbálni tusoló alatt, de nem tudjuk az óvszer jó ötlet lenne e. Tisztában vagyok azzal, hogy ne a vizes péniszemre húzzam fel az óvszert. Azzal is, hogy leviszi róla a síkosítót és ha a lány nem elég nedves akkor az fájhat neki. Meg olvastam azt is, hogy semmi olaj tusfürdő ne érje. Tehát szimplán meleg víz tusoló alatti szex óvszerrel biztonságos?

2021. máj. 29. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tuscsirke alatt is
2021. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne biztonsagos?
2021. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nyilván ezért kérdeztem meg.
2021. máj. 29. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos ha jól húzod fel, s jól látod a hátrányait a dolognak (eloldja a nedvességet e miatt tapadni fog és kidörzsölheti a nunit).
2021. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha figyeltek arra, amiket leírtál (nem vizes péniszre húzod fel, nem éri olaj stb) akkor biztonságos. De ne számítsatok nagy élményre, a víz "húzza a bőrt" nem lesz olyan csúszós, mert lemossa a természetes nedvességet. Szóval egy próbát megér, de nekem nőként sose volt nagy kedvencem fürdőben szexekni. De ha másra nem is, egy kis extra előjátéknak jó lehet.
2021. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!