Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor jon meg a mensi foggatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jon meg a mensi foggatlo abbahagyasa utan?

Figyelt kérdés
Masfel eve szedem,es ebben a honapban abbahagytam,hogy pihenjek kicsit 1-2 honapot.Ha szednem a tabit akkor mar vasarnap beteg kellett volna legyek,de ma mar kedd es sehol semmi:|
2010. aug. 24. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Van akinek több hónapra kimarad, van akinek rögtön helyreáll. De az is előfordul, hogy orvoshoz kell fordulni vele:/

Ez az 1-2 hónapos pihenés elég furi nekem. Orvosod javasolta?

2010. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,mert kell minimum 3,na...de en orulok ha 2ot kibirok:D

Most azon panikolok,hogy nem-e vagyok terhes:((

2010. aug. 24. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj,hanem vegyél tesztet.Sajnos számolni kell vele,ha abbahagyod a tablettát,akkor még hónapokig össze-vissza fog megjönni.Ha nem áll helyre orvos kell!Az 1-2 hónapos szünet egy baromság.A minimum 3 hónap sem véletlen,de ennél több kellene,hogy értelme is legyen vagy végleg abbahagyni,de 2 hónapra nem szedni,aztán megint igen,ez nem vicc,ha nem bírod ki huzamosabb ideig gumival,akkor szedd tovább,de 1-2 hónap az semmire nem jó,csak kicsinálja a szervezeted.
2010. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!