Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemtudom eldönteni hogy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom eldönteni hogy mit mutat a teszt!?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek (misse) már 4 hónapja ez a 4.hónap, viszont pár napja görcsölt a hasam alja ezen kivül semmi konkrét bajom nincs

A sűrűs wcre járást a felfázásom okozta legalábbis remélem

Csináltam tegnap egy terhességi tesztet (gabriel),kivártam vele az adott időt és utána néztem meg

Negativ lett

Ma reggel amikor fel keltem akkor volt a második vonalnak való helyen egy ugyan olyan színű csík( de inkább vonal és az is nagyon vékony) mint amii mutatja az eredményt

Szerintetek ez akkor pozitív?

Remélem hogy neem mert még fiatal vagyok a gyerek vállaláshoz és nincs is meg az a körülmény hogy legyen is gyerekem és felelőtlenül nem szeretném vállani se

Később szeretnék egy pár év múlva!

Tesztet megismételtem volna de ünnep van és zárva van minden olyan hely ahol vehetnék újat!



2021. máj. 23. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg a teszt?Kép kellene hogy meg lehessen nézni.
2021. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csicuki ***** válasza:
100%

Elolvastad az útmutatót? A legtöbb feszt leírja hogy az a tuti ami X időn belül mutatkozik bármilyen elvaltozást azon kívül figyelmen kívül kell hagyni...


Ui gyereket csak felelőtlenül lehet csinalni

2021. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Egyik ismerosomek a qupido teszttel jartak igy. Negativ volt aztan mergukbe "behajitottak" a szekrenybe kesobb amikor pakolta egy szinte pozitivnak tuno tesztet huztak elo.

En is lattam bar a masodik csik szine eltert az elsotol azert gondoltam hogy az nem pozitiv es nem is az volt. Szoval az mar csak ilyen szaradasi csik vagy tudja a fene mi lehetett:D de nyilvan azert tesztelj meg. Akkor mar figyelmedbe ajanlom a clear blue digitalist. Igaz kicsit tobbe kerul de nincsenek szaradasi csikok fix eredmeny van😌

2021. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Negatívnak. Ha a reakcióidőn belül kell egyértelműen elszíneződnie nem x nap múlva.
2021. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj újat!
2021. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép sajnálom kicsit megkésve

2021. máj. 27. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Édes Jézus!

500 ft egy ványadt teszt, csinálj újat, és kész!

2021. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit meg van rongálódva.Csinálj másikat
2021. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!