Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagyok? Nemtudom eldönteni

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok? Nemtudom eldönteni

Figyelt kérdés
Nemtudom eldönteni hogy meeg vagyok e. Volt már szexuális kapcsolatom férfival és élveztem nővel még nem de nemtudom magam elképzelni úgy hogy egy férfi mellett éljem le az életem. Az utcán megnézem a nőket is meg a férfiakat. Nemtudom hogy mit érzek és hogy mi vonz.

2019. márc. 13. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk hogy meleg vagy e vagy sem. Ha voltál férfival és élvezted van esély rá hogy melegbeállítottságú vagy. Próbáld ki nővel is, hogy legyen össze tudd a kettőt hasonlítani. Utána meg már csak rajtad múlik hová tartozol. Viszont ne engedd hogy elnyomjanak, ha meleg vagy vállald fel, ne élj ez miatt boldogtalanul!
2019. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
légy meleg,az sokkal coolabb
2019. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyel hetero es csinalj 5 gyereket 20 évesen mert csokken a népesség
2019. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha volt fèrfival dolgod ès nővel mindkettőt èlveztwd akkor szerintem biszex vagy èn is voltam ffival is most családom van mègis mindkèt nemet szeretem bár fèrfival már règ voltam
2019. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!