Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » COVID oltás mellett okoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

COVID oltás mellett okoz valamilyen problémát a fogamzásgátló? Olvass lejjebb

Figyelt kérdés
Az első adag Pfizer után mennék dokihoz feliratni fogamzásgátlót.(eddig nem szedtem) Netem nem találtam semmit, ami ütköztetné a kettőt, így itt is megkérdezem. Ebből nem lesz probléma, ugye? Nem befolyásolja egymást a 2 hatása?

2021. máj. 13. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Én Astrát kaptam, és fog.gátlót szedek, nem ütik egymást
2021. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hatnak egymásra.
2021. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén szedek és eddig nem volt gondom. Én az Oroszt kaptam.
2021. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Az Astra-nál volt olyanról szó, hogy vérrögöt okozhat, es ezt kombinálva a fogamzásgátlóval (ami szinten növeli a vérrög kialakulását) esetleg lehet probléma. Pl az a magyar nő, akinek vèrröge lett az Astràtól, szintén szedett fogamzásgátlót. De a Pfizernél nem jeleztek ilyeneket, szóval szerintem nem lehet problèma.
2021. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két éve szedek fogamzásgátlót, gondolkodtam az astrán de a gyógyszer miatt mivel önmagában is okozhat vérrögöt nem mertem (amilyen szerencsés vagyok bele is trafáltam volna), pfizert kaptam nem olyan rég jól vagyok nincs gyerek minden okés egyellőre
2021. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!