Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tablettán és az óvszeren...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tablettán és az óvszeren kívül melyik a legmegbízhatóbb fogamzásgátlási módszer?

Figyelt kérdés
a tabletta teljesen lecsökkentette az "étvágyamat", az óvszer pedig élvezhetetlen, illúzióromboló.
2008. dec. 6. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Próbáljátok meg a kúpot, de menj el nőgyógyászhoz, ő sok lehetőséget föl tud kínálni és tisztában van az adottságaiddal is.
2008. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Én pont ugyanebben a dilemmában vagyok, a gyógyszer miatt nullára csökkent a libidóm, tarthatatlan volt a helyzet, óvszert pedig a párom nem tud használni, neki meg úgy lenne tarthatatlan. Nem tudom mihez kezdjek, mert a spermaölők önmagukban nem elég megbízhatóak és nálam most nem csúszhat be a baba...

Én is szívesen vennék minden javaslatot

2008. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pharmatex
2008. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű hátha segít. :)
2008. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én nemrég vettem egy minimikroszkópot,az a neve hogy Maybe Baby és ez a nyálból mutatja meg a veszélyes napokat. www.babatervezo.hu-n lehet rendelni. Ez mellett én Patentex kúpot használok a párommal,a peteéréses napokon megszakitással kombinálva. Ezen kívül találtam még egy jónak tűnő pesszáriumot,nézzétek meg! Méhnyaksapka a neve,szilikonból van és 91 %-osan véd. Ezt is lehet kombinálni kúpokkal,akkor még hatékonyabb. www.femcap.com

Remélem segítettem! :)

2008. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!