Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el először szedni a fogamzásgátlót. (Simycia)

Azt mondta a doki, hogy menzesz első napján kezdjem el szedni és akkor egyből véd.

Volt egy közti vérzésem a ciklusom legközepén, benéztem és elkezdtem szedni a fogamzásgátlót.

Az első levélből már csak 1 szem maradt, mikor a párom hozzám dörzsölte és maximum a makkig bedugta. Egyből szóltam neki, hogy ne csinálja, mert nem tudom, véd-e már a gyógyszer. Kérdésem, hogy lehet így baj, vagy már kialakult annyi védelem, hogy ne kelljen aggódnom? Egyedül amiatt kételkedem a védelemben, mivel nem jókor kezdtem el szedni a tablettát.

Tudom, a második levéltől már biztos véd, de mikor az 'eset' történt, még volt 1 szem az első levélből.

Köszönöm annak, aki elolvassa és normálisan válaszol nekem!


2021. máj. 10. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy ennyitől terhes lennél. Azonban lehet nem ártana még egy levelet beszedj első óvszermentes szex előtt, mert így totál felrúgtad az egyensúlyt.
2021. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!