Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem használtunk gumit de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem használtunk gumit de nem élvezett el bennem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Csak néhányszor pár percig csináltuk változó pózokba és utána szájjal csináltam neki és úgy ment el. Mivel akkor éreztem hogy nagyon nedves akkor az az előváladék lehetett? És utána ment el.
2021. máj. 10. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem győzzük leírni elégszer, hogy előváladékban is lehet sperma így attól is lehetsz terhes.
2021. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Minimális az esély, mi sokszor dugtunk így.
2021. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok, anyuka :)
2021. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Exemmel éveking megszakításos módon védekeztünk. Szex végig, majd mielőtt elsültem kivettem és ment pocira, popsira, szájba cicire, akármi.

Ezzel szemben a húga egyszer csinálta gumi nélkül, de csak alig 1 percig. A srác betette, mozdult kettőt, mire ráparancsolt, hogy húzzon gumit. A hugi már a srác előnedveiben található spermától terhes lett. A gyereke most 18 éves.

Szóval ez erősen egyénfüggő. Van akire ránéznek, hogy "de meg..." és már terhes, van akibe sorozatban is bele lehet élvezni és nem esik teherbe.

Emiatt nem lehet azt mondani, hogy nem lehetsz terhes ennyitől, csak mert van rá ellenpélda másnál.

Ha nem akarsz terhes lenni, akkor gumi, vagy fogamzásgátló.


Ha szigorúan abból indulok ki, hogy az ilyen módon bejutott spermától eshetsz e teherbe, akkor a válasz. igen, lehetsz. Az esélye persze valamivel kisebb, mintha végig csináltátok volna és benned sült volna el, de a lehetőség adott. És ha lehetőség van rá, akkor meg a válasz egy elég egyértelmű "IGEN". Azaz eshetsz így teherbe.

2021. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A termékenységedtől, ciklusodtól függ. Ha a pasi amugy is terméketlen, kevesebb az esélye.


De. Ha nem védekezel, lehetsz terhes. Ennyi

2021. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, de igen lehetsz terhes.

Mi hosszú évekig csináltuk megszakítással, nem volt semmi. 1x élvezett belém mikor részegek voltunk és egyből teherbe estem. Hála égnek elment magától, még az előtt, hogy műtéti megszakításra mentem volna.

2021. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!