Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ettol?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ettol?

Figyelt kérdés
Ha kihagytam a 2. heten 1 tablettat es nem potoltam, aztan egy het mulva szexeltem gumi nelkul, lehetek terhes? A baratom kihuzta mielott elment volna, es sok helyen olvastam, hogy ez meg nem olyan nagy baj igy, megis felek. Elvileg a 2. heten kihagyott tabletta a legkevesbe veszelyes, de nyugtassatok meg, hogy nem leszek terhes.

2021. ápr. 9. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem, de gyakorlatilag simán!

Az emberek egyvalamit elfelejtenek, a jó gumin kívül nincs 100%-os védekezés, gyógyszer mellett is simán lehetsz (leszel is) terhes, és még választási esélyed sem lesz!

Ha csak fogamzásgátlásnak és nem gyógyító céllal szeded, nagy butaságot csinálsz.

2021. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csicuki ***** válasza:

Nem kellene szexelned ha ennyire tartasz a babától az a legbiztosabb XD


Amúgy nem valószínű hogy az lennèl de ha annyira parázol vársz pár hetet aztan ha megjön megnyugszol de ha annyira parázol vehetsz tesztet is a konkrèt aktustól számított 2. hèten is vannak tesztek amik kimutatják màr ha az vagy de nem valószínű

2021. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2. Igen, termeszetesen tartok a babatol, mert meg nem akarok jo par evig :)


Ma kellene megjonnie, de eddig semmi, pedig maskor ilyenkor mar legalabb faj a hasam egy kicsit, most meg abszolut semmi. Ezert parazok.

2021. ápr. 9. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, és a késésnek rengeteg oka lehet.

Pont a parázástól is simán késhet.

De mint írtam az 1. hozzászólásomban, én a helyedben nem támaszkodnék csak a tablettára.

2021. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként rendszeresen szeded ÉS nem akkor kezdted az első levéllel akkor 1-1 kihagyott szemtől nem lesz semmi bajod. A védettséget nem 1 db szem okozza, hanem azok folyamatos szedése hozza létre az "állapotot".
2021. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mar majdnem egy eve szedem es ezen az egy alkalmon kivul sose hagytam ki/hanytam ki, tehat semmi baj nem volt, ugyhogy most megijedtem. De koszonom a valaszokat!
2021. ápr. 9. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!