Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratom beprobalkozott gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom beprobalkozott gumi nelkul ugy hogy nem engedtem. Eppen csak becsuszott, lehetek ettol terhes?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lehetsz, de dobd a pasit azonnal.
2016. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ne engedted de becsúszott?

ne már... simán elgondolkodnék a szakításon.


24/f

2016. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

és még a pasid ???


am meg nem hiszem elég kicsi az esély rá

2016. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Minden olyan szexuális tevékenység, ami az egyik fél tudta és engedélye nélkül zajlik, az szexuális zaklatásnak, komolyabb esetben erőszaknak minődül. Ha te védekezéssel történő szexbe egyeztél bele, ő meg ezt figyelmen kívül hagyva bepróbálkozott gumi nélkül, az hihetetlenül tapló és visszaélő viselkedés. Azonnal szakíts vele.
2016. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Ja, terhes nem leszel, attól ne izgulj.
2016. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt előváladék a pts-én akkor nem.De ha volt, akkor is minimális.Szinte nem számottevő.
2016. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
tuti terhes vagy. Én is így lettem terhes =///
2016. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Nana, volt hasonló példám. Nem akarta jött a dumával, hogy ne ne, aztán végiglovagolta az egész estét. Ennyi erről a nem akarom női baromságról. Ez nem feltétlen az a helyzet mint fentebb leírtak, de hasonló. Védekezés nélkül lefeküdni óriási hiba, ha csak nem akar egyik fél gyereket. Ezt konkrétabban úgy szoktam mondani, ha nem védekezel gyereket akarsz. Ha nem akarsz védekezel. Férfiaknál és a legtöbb férfinál van előváladék. Ami olyan mint a nőknél a benedvesedés. Ez már tartalmaz hímivarsejteket. Tehát, elég akár egyetlen egyszer berakni ahhoz, hogy egy nő teherbe essen. Senkit nem érdekel az, hogy mekkora az esély rá. Van esély vagy nincs?
2016. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, nagyon kicsi rá az esély, hogy terhes vagy. A pasit még ma elhagynám.
2016. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Velem előfordult, hogy kilyukadt a gumi szex közben (valószínűleg mert nem voltam elég körültekintő felhelyezéskor) és kb 5 perc telhetett el, mire észrevettem. Szerencsére nem lett terhes a barátnőm, de (hiába tudtam, hogy kicsi az esély a terhességre) szarul éreztem magam, amiért annyira aggódott pár napig, amíg megjött neki.

Szerintem ha valaki törődik veled, az nem tesz olyat amit nem akarsz (és érzi, hogy az a nem az tényleg egy nem, vagy csak egy nőies igen :).

Az már rajtad áll, hogy akarsz-e olyan kapcsolatot, ahol nem törődnek veled (nem tudom, de vannak ilyen emberek is). Remélem segítettem.

27F

2016. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!