Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előváladék mennyivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladék mennyivel, mennyi idővel a sperma előtt jön?

Figyelt kérdés

tudom h hülyén hangzik a kérdés..de akkor is érdekel hogy mittomén közvetlenül előtt jön ki, vagy előváladék - semmi, eltelik x mp - sperma.

köszi a válaszokat :):)


2010. aug. 20. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Na ez egy jó kérdés.

Kiváncsian várok az okos lányok válaszát, akik mindig attól esnek teherbe.


Én meg férfi vagyok, a 34 évem alatt meg még nem láttam előváladékot. Pedig szoktam magamban is néha. Ettől még lehet, hogy másnak van olyan

2010. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én amikor önkielégítek, mindig látok előváladékot. Első, nem tudom, te mit csinálsz, de kicsit fura.

Hogy mikor, azt nem lehet megmondani, függ sokmindentől, egyéntől is függ, hogy mennyire izgat fel a csaj, hogy mikor szexeltél/masztiztál utoljára, stb.

2010. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előváladék a szeretkezés/maszturbálás közben megjelenő, igencsak nyálkás, sikamlós, átlátszó folyadék. Szóval amíg el nem élvezett a páciens, addig minden, ami onnan kijött, az előváladék, teccikérteni?
2010. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom én is hogy van olyan, sokhelyen olvastam már róla.

Viszont még soha nem láttam.


egyébként meg szoktam rendszeresen szexelni, tiz éve nős ember vagyok. Kiverni megy még annál is sokkal régebben szoktam, és mégsem.


Valószinüleg én egy kakukktojás vagyok.

2010. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D Na szóval előváladék. Az izgalmi állapot létrejöttekor jelenik meg, a Cowper mirigyek termelik. A sperma az aktus végén jelenik meg, de gondolom ezzel azért nem mondtam újat senkinek, szóval az előváladék már akkor amikor a pénisz megmerevedik. A mennyisége egyénenként változó, van akinek sok van, van aki észre sem veszi.
2010. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 10 esetből kb 2x van előváladék... vannak benne spermák (de nem sok). nálam kb aktus 2/3-ánál szokott lenni (jobban nemtom elmondani bocsi...:)
2010. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy van benne sperma... Tessék nézni a képet itt: [link]


Nos, ott van a képen a "cowper's gland", vagyis a Cowper-mirigyek ( [link] ), ez termeli az előváladékot.

2010. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elbaltáztam a második linket: [link]
2010. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!