Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mertek normálisan szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mertek normálisan szexelni fogamzásgátlás mellett??

Figyelt kérdés

Fél éve szedek fogamzásgátlót.

Megkell mondjam ne nézzetek le ez miatt, de a párommal elég sokat szexelünk, ilyen napi 3x biztos. Van hogy több, és hiába szedem normálisan a tabikat, meg pont időbe (Sose hagytam még ki egyet sem, a telefonom csörög pontosan időben hogy most kell bevenni 😂 )

Mégsem tudom elengedni magam, így is még emellett megszakítással védekezünk meg néha gumit is huzatok emellé. Ti hogy vagytok ezzel?


2021. ápr. 1. 19:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam bele, hogy volt már egy abortuszom akkor szintén védekezés mellett estem teherbe, csak az óvszer volt, kilyukadt. Lehet ezért lenne bennem ennyi félelem, meg bizonytalanság a fogamzásgátló eszközök felé?
2021. ápr. 1. 19:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már kilyukadt óvsueres téma. Igaz én 72órás gyógyszert vettem be akkor.

Most fogamzásgátlót szedek 4.hónapja de egyszer sem paráztam még hogy terhes lehetek. Pedig van hogy nekünk is 3menet van egymás után.

A párom amúgy is lelankad gumiban. Soha nem védekeztünk mellette mással.

2021. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pharmatex fogamzásgátlót használok. Középidőben megszakítással együtt, egyébként nem. Nyugodt vagyok, rendesen használom, minden utasítást betartunk, sose volt gond.

Tablettát rövid ideig próbáltam, de nagyon rosszak voltak a mellékhatások. Már semmiképp nem tömném magam hormonokkal az biztos. Az nem az egészséges női ciklus ami tabletta szedése alatt megy. Gumit se használunk, mindketten utáljuk.

2021. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kb 2 évig szedtem tablettát. Sosem paráztam, pedig nem védekeztünk ez mellett egyéb módszerrel.

Ha benned megy el menj minél hamarabb wc-re és tisztítsd ki magad.

2021. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!