Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Többi lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KillerHUN3 kérdése:

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót és már az utolsó levelem szedem. Viszont. Ugye a vírus helyzet végett és ami döntést meghoztak, most nem tudok vissza menni a nőgyógyászhoz mert ha jól tudom a szakrendelések is leálltak. Viszont nekem kéne az új adag + a kenet minta levétel is...mit kéne csináljak? Megpróbáljuk elérni az orvost de sokszor nem szokása felvenni a telefont.

Értelmes válaszokat kérnék!!


2021. márc. 13. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szakrendelések nem álltak le.

Házi orvossal is tudsz feliratni gyógyszert, csak be kell mutatni a nőgyógyászati leletet.

2021. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó. Rendben köszönöm!
2021. márc. 13. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem álltak le a szakrendelések. Ha a nődokit utol tudod érni akkor felhőbe is fel tudja tenni a receptet (bár személyes vizsgálatot fog kérni hogy legombolja rólad a 15-20 ruppót). Háziorvosiba menj be és mond meg hogy gyógyszert akarsz felíratni a szakorvosi vélemény alapján. Fel fogják írni, érdemes egyből 3 hónapot felíratni akkor is ha nincs Covid hogy ne minden hónapban kelljen menned.
2021. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem minden hónapban megyek, 3 havi van felírva csak pont most szedem az utolsó levelem. És picit megvoltam ijedve mert azt hittem nincs szakrendelés😀 De köszönöm a válaszod!:)

2021. márc. 13. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A házi orvos felírja lelet nélkül is nem tudom mi ez a leletezés am más kérdésnél is ezt írta valaki holott az egész csak annyi hogy ha egyszer már felirta a nődoki onnastól felírja háziorvos is én soha nem vittem a házi orvosnak nőgyógyász leletet csak telefonáltam hogy ez kéne ők látják hogy igen korábban a nőgyógyász már egyszer felirta és felírják ők is minden további nélkül
2021. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!