Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezésnél mennyi az esélye hogy teherbe esik valaki?

Figyelt kérdés
aki járt már igy az irjon.
2010. aug. 18. 17:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni vele. Van, aki azt mondja, nem, de ez nem igaz(vicces, mikor a pasik mondják azt, hogy az előváladékban nincsenek spermiumok) Van, aki nem esik teherbe tőle, van aki igen. Attól is függ, hogy milyen a ciklusod. Nem garancia, az a helyzet. Ha nincs tervben baba még egy jó 6-10 évig, én meggondolnám, hogy ezt válasszam-e. Én fog.gátló párti vagyok :) nem mindegyik drága.
2010. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

a legolcsóbb fog.gátló havi 700 ft-ba kerül körülbelül.Még egy doboz óvszernél is olcsóbb,és hatásosabb,kevésbé macerás.

Kérdem én:Nincs kettőtöknek fejenként havi 350ft-ja fog.gátlórA?Nincs?Akkor marad a megszakítás,aztán pedig a havi tizenezer amíg megszülöd a gyereked,vagy az abortusz,ami szintén több tízezer.

2010. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
már 1 éve szedem a gyógyszert-> Tri-Regol-t, ami majdnem 3500 ft 3 hónapra. szoval csak kiváncsiságbol kérdeztem.
2010. aug. 21. 15:02
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. 50%? A párommal 4 éve így csináljuk. Egy gyermekünk van, akit terveztünk is. Ha a megszakításos védekezi módszer 50%-ban jó, akkor hányszor kellett volna teherbe esni a páromnak minimum napi egy (de inkább több) aktussal számolva. (olyanok vagyunk, mint a nyulak)


Ésszel használva nem lesz gond. Ez 99%-ban a fiún múlik. Én ügyes vagyok, és nem hibázok. Ha a párod béna, és mégis felcsinál azért felelősséget nem vállalok. Nekem eszembe se jutna gumit húzni, vagy hormontabikat etetni a párommal, de ti csináljátok csak!

2010. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hogyha szedsz gyógyszert, akkor minek kérdezel ilyen hülyeséget? minek "védekeztek" így is?
2010. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "ésszel használva" nem lesz gond? Meg hogy "ez 99%-ban a fiún múlik. Én ügyes vagyok, és nem hibázok"


1. számú tény: Az előváladék akarattól függetlenül termelődik az aktus ALATT.

2. számú tény: Az előváladék tartalmazhat spermiumokat.

3. számú tény: Teherbe lehet esni akkor is, ha időben kihúzza a fiú.


Nálatok nem történt meg? Ez nem azért van, mert te olyan ügyes vagy... szerencsétek volt, ennyi az egész!

Van aki már az első ilyentől teherbe esik.


Ez nagyon sok dologtól függ, de semmiképpen nem attól hogy ki mennyire ügyes vagy béna...

2010. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
ez szerintem is így van.hülyeség h.valaki "ügyes".......XD
2010. aug. 21. 16:02
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát igen. Maximum szerencsés :) Nem minden esetben vannak spermiumok az előváladékban, de van, hogy mégis, és ha valaki pont akkor termékeny... hát akkor baba :)
2010. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A harmadik gyerekem megszakítasos védekezésből lett.
2019. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!