Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megpróbálhatjuk így is a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálhatjuk így is a szexet?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam spirálcseren, ez most a masodik spiralom. Az elso felhelyezeset egy masik nogyogyasz vegezte, aki azt mondta hogy egy hetet varjunk a szexel. A mostani doki viszont azt mondta hogy nem vagta le teljesen a vezetoszalat, nehogy nagyon felcsusszon, ezert egy honap mulva menjek vissza, akkor levagja teljesen, addig viszont ne legyek egyutt a parommal..

Ez eleg nehez kihivas, mar igy egy het elteltevel is, azon gondolkoztam hogy gumival megiscsak megprobalnank. Nem tudom elkepzelni hogy csak egy honap utan hatna a fogamzasgatlo eszkoz, mindenhol rovidebb idot irnak, es a vezetoszal sem hinnem hogy olyan hosszu hogy az gondot okozzon.

Mit gondoltok, van valakinek tapasztalata e kapcsan?


2021. márc. 9. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Érezhető a spirál, ha túl hosszú.

Ha az orvos azt mondta hogy 1 hónapot várjatok akkor úgy is tegyétek.

2021. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben hallgatnék az orvosra
2021. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A gumi mégis mit segít? Ha hosszú a szál, akkor a pasid farka - gumi vagy nem gumi - elkaphatja a szálat és megráncigálhatja a spirált odabent.


(Mivel tudom hogy sok a hülye itt, biztos ami biztos leírom: nem úgy kapja el, hogy kinyúl a kezével, hanem úgy, hogy a szál "beszorul" a farok és a hüvely fala közé.)

2021. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Hát ez szopás ....
2021. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hallgass a dokira. Találjatok addig más módot a kielégülésre. Az életben adódhatnak szexmentes időszakok pl betegség, veszélyeztetett terhesség, gyermekágy stb. Kreatívan kell megoldani a helyzetet.
2021. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Ilyet se hallottam meg, nekem felraktak, azt mondtak rogton hat, igaz nekem hormonmentes van
2021. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Akkor még egyszer, a sok okos kedvéért. Videóval.


https://www.youtube.com/watch?v=zgi3mbW2YdA


Itt egy animáció arról, ahogy felraknak egy spirált. A végén (4:01-nél) elvágja a szálat. A spirál a méhben van, a szál a méhszájon át "kilóg" a hüvelybe. Kb mint egy tamponszál, de ez nem lóg ki a szabadba. Ha a doki nem vágta el rendesen (érthetetlen hogy milyen okból, de ez más kérdés), akkor túl hosszú ez a szál.


Nem arról van szó, hogy nem véd, hanem hogy egy krva nagy cérna lóg a hüvelyben, aminek a vége egy nagy fém bizbasz és nem kéne, hogy a cérnát elkapja a farok kelepelés közben és szépen berántsa a spirált mint hülyegyerek a Simsont.

2021. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7: ennyi erővel rövidre vágottnál se lehetne szexelni :D
2021. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
baromira nem tamponszál, olyan mint egy hajszál
2021. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor jol ertem hogy vedettseg szempontjabol ne lehet gond, csak a spiral seruleset “lerantasat” illetoen?
2021. márc. 9. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!