Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerben nem érzek semmit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerben nem érzek semmit sem, a végén meg érzékeny. Megoldás?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy az óvszer vastagsága. Maximum némi szorítást érzek a behatolást követően, de ha nem feszes ott a hölgy, akkor még azt sem!

Hogy izgalomban maradjak főleg a látványra kell hagyatkoznom, illetve vehemensebben kell csináljam.

Így nem tudom visszatartani sem. A végén pedig olyan érzékeny lesz, hogy valamennyi azért kijön, de nem a kellemes érzéstől vonaglok, hanem ellenkezőleg.


2021. márc. 3. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Akkor neked komoly neurológiai problémád van, fordulj mihamarabb orvoshoz!
2021. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy az első mondja, orvos! És nem ciki orvoshoz menni ezzel!
2021. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy érthetően fogalmaztam-e.

Gumi nélkül tökéletesen működik a dolog.

Gumival nem érzek kb. semmit sem. Hogy mégis legyen valami stimulus, növelnem kell az intenzitást, de akkor meg hirtelen átvált és a magömléssel párhuzamosan kellemetlen lesz, ami miatt le is kell állnom a mozgással.

2021. márc. 3. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős, én alapból nem szeretek punciba élvezni, mert nagyon szorít, nem tudom elengedni magam teljesen. És erre rájön még a gumi is, az tényleg csak 2 cseppnyi magömlés lesz. Megoldás: mindig kihúzom a vége előtt, gumi le, és úgy jól el tudom engedni magam.
2021. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy írtad az óvszert, de a legvékonyabb se vált be? Azért nem ugyan az, mint a classic. Esetleg más fogamzásgátlási módszer, óvszer nélkül menne a szex is?

Azt tudom tanácsolni, hogyha az óvszer semmiképp nem jött be, pároddal beszéljetek más lehetőségekről.

2021. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A legvékonyabbnál is ez van.

Először semmi, utána túlérzékenység. Nélküle tökéletesen megy.

A párom nem szeretne más védekezési módszert.

2021. márc. 3. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!