Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja voltam együtt a barátommal... azóta már meg is jött azonban már jó ideje be vannak dagadva az ujjaimm + a testem is olyan mintha nagyon be lenne vizesedve.... Már vagy 5 terhességi tesztet csináltam de mind negatív. Lehetek megis terhes? Téves eredményt mutathattak a tesztek???

2021. febr. 22. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha rendesen megjött, és nem csak pecsétes vérzésed volt, illetve a teszt is (5 már főleg!) negatív, akkor valószínűleg nem. Szerintem nagyon ráparázol, és már azért érzed ezeket a tüneteket. Valószínűleg nincs baj, de egy nőgyógyászt felkereshetsz, nem fog ártani!:)
2021. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendesen megjott nem csak pecsetelo vérzés volt!!!
2021. febr. 22. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak buta vagy. Már bocs, de ha megjön a havid, miért lennél terhes? Egy teszt is elég reggeli vizeletből, nem kell 5(?). Nagyon túl toltad...
2021. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Izé... előfordulhat hogy akár - igaz jóval kisebb a mennyisége - hogy kismértékű vérzés még jelentkezik fogantatás után "mintha havi lenne" akár 2-3 cikluson át is. Viszont 5 teszt az 5 teszt!

Teljesen másért tart vissza a szervezted vizet, nem azért mert terhes vagy. Ez a tünet amúgy sem az első trimeszter elejére jellemző, hanem a második elejétől-közepétől kezdve jelenik meg.

2021. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem sok esély van ra!! Csak annyi olyat hallani hogy nem mutatta ki a teszt stb... na meg az is h pont most kezdtek el bedagadni az ujjaiimmikor eddig soha.... lehet csak túl reagaltam?!?!?
2021. febr. 22. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen!! A tudatalattid miatt is előjöhetett ez, már annyira ráparázol, hogy el is hiszed. Rendes menstruáció nem jöhet, ha terhes vagy, akkor csak nagyon pici cseppekben jött volna vér, észreveszed. 2 teszt után a harmadik már igazat mutat... Nem kell ide 5. Ha nagyon rosszul érzed magad, nőgyógyász. De nem lesz semmi. Ez most olyan, mint amikor megkérdezik, hogy szűzen lehetnek-e terhesek...
2021. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha méhen kívüli????
2021. febr. 22. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi rá az esély... De megértem, hogy aggódsz. Én is szoktam, már akkor, ha késik. Menj el nőgyógyászhoz, nagyon mást nem tudunk tanácsolni. Akkor biztosan megnyugszol.
2021. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen tudatlanul felmerül bennem, hogy az ilyenek miért szexelnek... Nem bántásból dr nagyon fiatal lehetsz, ha ezek így megfordulnak a fejedben (mellette el is hiszed).
2021. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A teszt a vizeletben lévő terhességi hormont (hcg) mutatja ki, függetlenül attól, hogy hol van a terhesség.
2021. febr. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!