Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » De ki, és miért csinál ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De ki, és miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 11. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, egyszer az ilyen összefekszik valakivel, aki AIDS-es...
2021. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki csinál ilyet? Hát California man!
2021. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel teljesen egyetértek abban az esetben ha ez vonatkozik a fog gátló mellőzésé esetén is
2021. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sajnos páran akik "sportot" űznek belőle. Swingerben is láttam ilyen sunnyogót, de a csaj pasija résen volt és észrevette, nem sokon múlott hogy ne verje meg. Így "csak" üvöltözés, a fickót meg kidobták/kitiltották a klubból.
2021. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

F A S Z F E J E K

Velem is megcsinálta egy exem: nem csak terhes lettem, de el is kaptam valamit.

Az volt az “indoka” hogy kiváncsi volt arra, hogy termékeny-e, ezért több csajjal is megcsinálta.

Ez itthon magasról le van tojva, sajnos.

2021. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

#5-ös : Mondjuk neked is lehetett volna eszed, hogy cigánnyal nem fekszünk össze, csak azért mert "úúúú, férfias".


Egyébként tudtommal Kaliforniában sok a kanos nagy mérettel rendelkező negro. Lehet, hogy ők csinálják??

2021. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm a feleségével (!) játszotta ezt el párszor, mert ő akart gyereket (azonnal), a csaj meg még nem...

Amúgy is egy sudribunkó, de ez, ez szerintem nagyon durva.

2021. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Átvert a csávó, mert a szüzességemet akarta :)

Fél évig jártunk mire lefeküdtem vele.

Hófehér, magyar.

De jól nyomod az áldozathibáztatást, hiszen biztos nincsenek magyar bunkó fuckboyok.

5.voltam

2021. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8.-nak.


Áldozathibáztatás? Miért ne!?


A nők ÖNKÉNT, és örömmel fekszenek össze idiótákkal, bunkókkal, színesekkel,...

2021. febr. 13. 13:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9


Gondolom, ha egyszer téged verne át egy nő azzal, hogy azt állítja, hogy szedi a fogamzásgátlót, aztán szándékosan teherbe esik, te meg vagy felnevelsz vele egy gyereket, akit nem akartál, hogy 18+ évig fizeted havonta a gyerektartást, fel sem merülne benned a gondolat, hogy ez tisztességtelen, gerinctelen húzás volt a nő részéről.


Mindvégig kizárólag magadat okolnád, hogy hogy feküdhettél össze ÖNKÉNT, örömmel egy "idiótával", és beismernéd, hogy 100 %-ban tiéd a felelősség a történtek miatt.


Helyesen vontam le ezt a következtetést a hozzászólásodból?

2021. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!