Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több mint egy hónap fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy hónap fogamzásgátló szedése után belém élvezhet a párom?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nincs akadálya, ha rendesen szeded. Egy hónapnak elégnek kell lennie. Bár én csak 3ik után mertem addig gumival
2021. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha rendesen szedted a készítményt, felszívódott, nem szedtél más készítményt ami befolyásolja a hatását, akkor a válasz: IGEN!

#1-es kicsit lutriztál, de szerencséd volt :) a 3. szem után még semmit sem védett, valseg. akkor sem estél volna teherbe ha semmit sem szedsz csak baromi nagy mákod volt. Nem véletlenül kell kivárni az első levelet - látni hogy reagál a szervezet az adott készítményre, illetve a védelem fel tudjon "épülni".

2021. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. febr. 7. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
#2 valamit nagyon félreértettél... Harmadik hónap után, ne nézz hülyének hogy három szem után majd elhagyom a gumit... Atyaég...
2021. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Olvasd el a tájékoztatóját. Mindegyik fogamzásgátlónál kicsit más, de le van írva, hogy mikortól biztonságos. Egyébként nem hiszem, hogy kell 1 hónap, néhány szem tényleg elég lehet, de el kell olvasni, és kiderül. :)
2021. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért pontoztátok le az első válaszom, mikor csak olvasni nem tudtok? Ötösbe kifejtettem, de látom még mindig él az a "3 szem" dolog. 3IK HÓNAP UTÁN. Nem harmadik szem. Szóval egy hónap is elegendő, de én vártam hármat.
2021. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, DE csakis tövig, és utána méllyen benned kell maradnia. ;)
2021. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!