Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha még szűz vagyok de szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szűz vagyok de szeretnék nemi életet élni fontos nőgyógyászhoz menni előtte és fogamzásgátlót íratni vagy elég ha óvszert használunk?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 22:17
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia, sztem elég az óvszer, de utána minden féleképpen szükséges elmenni...
2008. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeres partnered van, akkor érdemes elmenni dokihoz.
2008. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
86%

tudod nem bántásképp de én mindig csodálkozom az ilyen lányokon nincs tisztában a testével de már szexelni akar miért mert a fiú akarja? szerintem azzal mutatja meg igazán hogy szeret ha tud várni rád!

egyébként pedig van tini ambulancia ahol felvilágosítanak egyet tudok is ami állítólag nagyon jó diszkrét hely a margit kórházban van ők szakemberek ne aggódj nem lebeszélnének hanem tanáccsal látnak el akárhány éves is vagy!üdv

2008. dec. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nőgyógyászhoz nem csak fogamzásgátló miatt járnak a nők. És nem csak azért mert terhesek.

Ha elég komolynak érzitek magatokat, a párod használja az óvszert, akkor nem muszáj a tablettát felíratni, de abban a pillanatban válts tabira, ha először elhangzik az a bűvös, majd kiveszem... és nem védekeztek rendszeresen. Akkor irány a doki...

Viszont függetlenül hogy állandó, vagy nem állandó a partnered, ajánlott elmenni orvoshoz legalább évente, ha rendszeres lesz a nemi-életed. Rákszűrés és nyák tenyésztés miatt... plusz ha egyéb problémád lép fel...

2008. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van! Menj el dokihoz! Fogamzásgátlót meg míg nem muszáj, ne szedj, nézz körül az alternatívák között. A gumi nagyon jó dolog, ha használjátok! Tényleg, ha azt mondja, majd figyelek... nee hagyd!

Dokihoz meg tessék elmenni!

2008. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat sokat segítettetek velük :)

különben a párommal komoly a kapcsolatom és már jó ideje vár rám :)

2008. dec. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!