Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért rossz a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat hogy hízni lehet tőle, olyat is hogy fogyni. A sok hormon miatt erősebb lehet a szőr vagy állon, száj fölött kinőhet. Ez mennyire igaz? Lányok, nektek mik a tapasztalataitok?

Melyik fogamzásgátló az ami kevésbé roncsolná a szervezetemet?


2021. febr. 7. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinél egyéni. Valaki évek óta szedi és teljesen bevált, semmi panasza, van aki csak pár hónapig szedte és csomó tünete lett tőle. Én az utóbbi vagyok. Fél évig szedtem, de tönkre tette a bélflórám, állandóan rosszul voltam. Másik példa az egyik barátnőm ő már a 3. Típusú tablettát szedi mert mindegyikből tünetei lettek, huvelyfertőzés, hangulatingadozás.

Csak akkor tudod meg hogy rád milyen hatással lesz ha kipróbálod.

2021. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amiért a leginkább rossz szerintem az a trombózis veszély, mindenképp vizsgáltasd ki magad előtte, hogy van e rá hajlamod.
2021. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!